تعمیر یخچال الکترواستیل در منزل

یخچال الکترواستیل از جمله لوازمی است که با نبودش می تواند افراد مصرف کننده را بسیار نگران کند و باعث فاسد شدن مواد غذایی بشود. در مقاله آموزش تعمیر یخچال الکترواستیل شما را با تعمیر این برند از یخچال آشنا میکنیم.

تعمیر یخچال الکترواستیل در منزلتعمیر یخچال الکترواستیل در منزل

یخچال فریزرهای الکترواستیل علی رغم بهره مندی از بهترین تکنولوژی روز و با کیفیت ترین قطعات یدکی، ممکن است گاهی با مشکل مواجه شوند و مصرف کننده را مجبور به تماس با تعمیرگاه یا مرکز خدمات الکترواستیل کنند.

تعمیر یخچال الکترواستیل فوری

در صورت مشاهده مشکلات زیر شما مجبور به تعمیر یخچال الکترواستیل خود هستید:

 1. خنک نکردن یخچال یا فریزر یا هر دو
 2. روشن نشدن یخچال
 3. یکسره کار کردن یخچال فریزر
 4. صدای زیاد و غیر عادی یخچال
 5. ظاهر شدن ارور برروی صفحه نمایشگر
 6. روشن نشدن موتور یخچال
 7. از بین رفتن لاستیک یا نوار درب
 8. بالا رفتن و گرم شدن یخچال یا فریزر
 9. جمع شدن آب در کف یخچال ( پشت جامیوه ای )
 10. برفک و یخ زدگی درون یخچال یا فریزر
 11. سرمای بیش از حد یخچال و یخ زدن مواد غذایی یخچال
 12. داغ شدن بیش از حد موتور یخچال
 13. گرم و داغ شدن بیش از اندازه دیواره های یخچال

تعمیر فوری یخچال الکترواستیل در منزل

اولین مرحله در تعمیر یخچال ، عیب یابی میباشد ، اگر مراحل عیب یابی به درستی انجام نشود یا تعمیرکار یخچال الکترواستیل تشخیص درستی نداشته باشد ، علاوه بر رفع نشدن مشکل یخچال ممکن است آسیب های بیشتری در قطعات مختلف یخچال شما بوجود آید . سرویس برتر پیشنهاد میکند حتما برای سرویس و تعمیر یخچال الکترواستیل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل استفاده نمایید . تمامی تعمیرکاران نمایندگی الکترواستیل دوره های آموزشی علمی و عملی را گذرانده اند و آشنایی کامل با خرابی و مشکلات یخچال الکترواستیل را دارند . در دامه به علت بروز مشکلات رایج و نحوه عیب یابی و تعمیر آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید. در این قسمت به برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است کاربران این یخچال های الکترواستیل با آن مواجه شوند تاکید می شود:

دلیل پایین بودن دمای خنک یخچال الکترواستیل

یکی از علائم رایج خرابی کمپرسور یخچال، درجه ی پایین خنک بودن هوای داخل یخچال است، برای اطمینان از وجود چنین مشکلاتی می توان کمپرسور را بررسی کرد، تست این قطعه نیاز به حضور کارشناسان متخصص تعمیرات یخچال دارد و توسط کاربران عادی قابل انجام نیست.

آموزش تعمیر یخچال الکترواستیل

یکی از موارد آموزش تعمیر یخچال الکترواستیل تشخیص صحیح عیب و ایراد به منظور انتخاب روش مناسب برای تعمیر عیب دستگاه می باشد.به همین منظور عیب یابی و شناسایی عیوب در عملکرد یخچال الکترواستیل تاثیر بسزایی در تعمیر سریع و اساسی این لوازم خانگی دارد.صداهای غیرطبیعی یخچال الکترواستیل احتمال دارد که دلایل مختلفی داشته باشد، از جمله:

 1. به محل قرار دادن یخچال الکترواستیل توجه داشته باشید ممکن است که تراز نیست و باید آن را اصلاح کنید.
 2. گاهی ممکن است که جسم خارجی در پشت یا زیر یخچال گیر کرده است، پس از بررسی آن را بردارید.
 3. فراموش نکنید که اگر به صدا دقت کنید صدای تیک تیک از داخل محفظه یخچال می شنوید، این طبیعی است و یکی از دلایل این صدا به دلیل انقباض و انبساط مواد غذایی یخچال الکترواستیل است.
 4. کمپرسور یخچال الکترواستیل احتمال دارد که آسیب دیده است و در این صورت می توانید با تعمیرکاران تماس بگیرید.
 5. رفع روشن نشدن دستگاه یخچال الکترواستیل
 6. اگر با موارد زیر مواجه شدید به این معنی است که یخچال الکترواستیل روشن نمی شود یا به درستی کار نمی کند.

این علائم عبارت است از: خطا یا ارورهایی را روی صفحه دستگاه نمایش می دهد، تولید صدای ناهنجار، خنک نشدن هوای داخل دستگاه یخچال فریزر، یخ زدن بیش از حد اقلام در الکترواستیل در یخچال اگر چنین حالتی را تجربه کردید قبل از انجام هر کاری بهتر است اتصال یخچال را به برق بررسی کنید تا به درستی ارتباط برقرار شده باشد.

هم چنین سیم خارج شده از یخچال الکترواستیل را از نظر قطع و پاره شدن بررسی کنید، بعد پریز برق را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنید یا در صورت استفاده از کانکتور برق، اتصال برق را از نظر خرابی چک کنید.

علت انجام نشدن انجماد مواد غذایی در یخچال الکترواستیل

در یخچال الکترواستیل می توانید دلایل مختلفی برای یخ نزدن مواد غذایی پیدا کنید که می توان موارد زیر را نام برد:احتمال دارد موارد معیوب شده ی این قطعات باعث بروز چنین مشکلی در دستگاه یخچال الکترواستیل شما شده باشد، معیوب شدن قطعه ی ترموستات، شارژ گاز دستگاه، پیدایش ایراد در قطعه ی کمپرسور، فرسوده شدن و یا ایجاد پارگی لاستیک درب دستگاه، خرابی فن دستگاه، ایراد در قسمت دیفراست که به درستی وارد عمل نمی شود. برای این کار بهتر است از یک متخصص تعمیر یخچال الکترواستیل کمک بگیرید تا موارد فوق را بررسی کرده و علت یخ زدگی را بیابید

خطای سنسور یخ زدایی یخچال الکترواستیل ، شاید در گذشته برفک جزء لاینفک یخچال ها بوده است اما در نسل های امروزی تولید این یخچال ها نباید اثری از برفک در آن ها مشاهده بشود. سیستم خنک کننده یخچال فریزرهای نفراست الکترواستیل در مدل هایی طراحی شده است که برفک موجود تقریباً دو بار در روز ذوب می شود. این کار توسط سیستم یخ زدایی انجام می شود که دستگاه به آن مجهز می باشد، خرابی سنسور یخ زدایی باعث تشخیص کاذب وجود یخ زدگی در دستگاه می شود و به مرور زمان یخ زدگی زیادی در پشت یخچال الکترواستیل شما ایجاد می شود.

از آنجایی که وجود این برفک ها باعث کاهش راندمان یخچال می شود و تازگی غذا را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، در نتیجه زمانی که سنسور یخ زدایی یخچال از کار بیفتد، باید تعمیر شود.

بررسی سنسور یخ زدایی یخچال الکترواستیل و تعمیر و تعویض آن کاملا تخصصی و بهتر از یک تعمیرکار حرفه ای کمک گرفته بشود.

آموزش تشخیص معیوب شدن برد یخچال الکترواستیل

گاهی با نواقصی مانند ایراد پیدا کردن قطعه ی برد یخچال روبرو خواهید شد، که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

از مواردی که می تواند نشانه ی معیوب شدن قطعه ی برد در دستگاه شما باشد، دستگاه یخچال الکترواستیل در طول ساعات طولانی کار می کند.

در یخچال های بدون برفک می توان متوجه یخ زدگی زیاد شد و همچنین مشکل یخ زدایی وجود دارد، دستگاه یخچال خاموش است و روشن نمی شود.

قطعه ی کمپرسور متوقف شده و خاموش است اما هر دو فن کار می کنند، این هم مشکل برد است، اگر یخچال شما مشکل دما و سرمایش دارد، بهتر است برد خود را کنترل کنید.

برای تشخیص معیوب شدن برد باید دستگاه را از برق بیرون آورده و پوشش قطعه ی برد را برداشته و برای نصب دوباره از سیم ها و اتصالات عکس بگیرید.

بررسی، تعمیر و عیب یابی قطعه ی برد در یخچال الکترواستیل بسیار دقیق است و بهتر است به یک متخصص سپرده شود تا با انجام رفع این عیوب مشکلاتی را در آینده برای دستگاه یخچال الکترواستیل شما به وجود نیاورد.

تعمیر برد یخچال الکترواستیل

یکی از متداول ترین ایراد های برد یخچال الکترواستیل مربوط به مدل ساید بای ساید می باشد، زیرا یخچال های ساید بای ساید نسبت به مدل های معمولی سیستم پیشرفته تری دارند و در نتیجه احتمال خرابی برد یخچال نیز بیشتر است.

هزینه ی انجام سرویس تعمیرات یخچال الکترواستیل

در مواقعی که دستگاه یخچال الکترواستیل شما با اختلال روبرو می شود با تماس با دکتر آچار می توانید از خدمات شان بهره ی لازم را ببرید و هزینه ی تعمیرات با توجه به قطعه ایی که مشکل پیدا کرده و یا اینکه تعویضی صورت گرفته باشد بستگی دارد.

چند توصیه ی مهم در مورد یخچال الکترواستیل

 1. به منظور افزایش راندمان و افزایش طول عمر یخچال الکترواستیل ، رعایت نکات زیر در هنگام استفاده از دستگاه توصیه می شود:
 2. دستگاه یخچال را در فاصله حداقل 20 سانتی متری از دیوار قرار دهید تا امکان تبادل هوا فراهم شود.
 3. حداقل هر 6 ماه یکبار یخچال و فریزرهایی را که باعث یخ زدگی می شوند و مجهز به سیستم نفراست نیستند را تمیز کنید.
 4. یخچال را دور از منابع حرارتی مانند اجاق گاز، اجاق گاز یا آبگرمکن قرار دهید.
 5. بهتر است توجه داشته باشید که درب یخچال را برای مدت طولانی باز نگه ندارید.
 6. حتما از ترانس محافظ برق برای یخچال الکترواستیل استفاده کنید تا از مشکلات احتمالی ناشی از نوسانات برق در امان باشد.
 7. برای جریان بهتر هوا حداقل دو بار در سال کندانسور یخچال را تمیز کنید.
 8. از پر کردن بیش از مواد غذایی در یخچال در کنار هم اجتناب کنید زیرا باعث می شود هوا آزادانه بین غذاها جریان نداشته باشد.
 9. هرگز غذای داغ را در داخل یخچال قرار ندهید.
 10. یخچال را در مکانی کاملاً صاف قرار دهید.

برای بهره مندی از خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل می توانید با شماره روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید یا از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنید.

اما جمله معروف ایراد یخچال شما شامل خدمات پس از فروش ما نمی شود و تعداد کم نمایندگی های رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ایران موجب شده تا مصرف کنندگان رضایت کافی از این خدمات نداشته باشند؛ در صورت عدم رضایت از این خدمات بهترین راه برای تعمیر یخچال الکترواستیل در محل چیست؟

تعمیرگاه مجاز ما با داشتن تعمیرکارانی متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال الکترواستیل به شما با بهترین قیمت و در محل می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه، استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل میباشد تا با رعایت استاندارد و استفاده از قطعات اصل به حفظ کیفیت دستگاه کمک شود.

کاربران گرامی، اگر ساکن کرج، اندیشه، شهریاد، فردیس، کمال شهر و یا استان البرز هستید، لازم است بدانید که خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس توسط تعمیرکاران مجموعه ما راه اندازی شده است و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت میتوانید عیب یابی و سرویس یخچال الکترواستیل و ساید بای ساید خود را به این مرکز بسپارید.

تعمیر یخچال الکترواستیل در محل کار یا منزل

تعمیر یخچال الکترواستیل خود را باید به تعمیرگاه تخصصی ما بسپارید؛ زیرا امری بسیار تخصصی است. در اینجا سعی کرده ایم به شما اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل بدهیم تا چنانچه فنی بودید بتوانید به راحتی به عیب یابی در محل خود بپردازید.

خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل

 1. با استفاده از قطعات فابریک به عیب یابی و تعمیر یخچال الکترواستیل در محل می پردازیم.
 2. تعمیرکاران مجموعه ما آموزش دیده در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل می باشند.
 3. هر خدماتی که در منزل شما ارائه می گردد دارای گارانتی رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 4. آماده شنیدن هرگونه انتقادی در زمینه تعمیر یخچال الکترواستیل می باشیم تا با قدرت در ادامه راه به خدمات بپردازیم.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل

شرکت الکترواستیل یکی از برندهای کهنه کار در زمینه تولیدات لوازم خانگی به خصوص یخچال الکترواستیل می باشد. سال ها تجربه و خدمت به مشتریان الکترواستیل را حالا یکی از تولیدکنندگان بزرگ یخچال الکترواستیل در ایران کرده است. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل نیز بر عهده همین شرکت بوده و خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات را ضمانت تولیدات خود قرار داده است. به یاد داشته باشید با خرید از فروشگاه های معتبر سراسر کشور می توانید از خدمات تعمیر و نصب رایگان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.نمایندگی یخچال الکترواستیل

ذکر این نکته ضروری است که باز کردن جعبه یخچال و اقدام به نصب آن بدون حضور تعمیرکار متخصص نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل به معنای باطل شدن گارانتی دستگاه بوده و شرکت الکترواستیل هیچگونه ضمانتی در قبال خرابی یا آسیب به دستگاه نخواهد داشت.

ما فقط تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی می باشد که به ارائه تعمیر یخچال الکترواستیل هم می پردازد و هیچ ارتباطی با شرکت الکترواستیل ندارد.

تعمیر یخچال الکترواستیل در ما چگونه صورت می گیرد؟

از آن جایی که امروزه قیمت یک دستگاه یخچال بسیار بالا می باشد کمتر کسی را پیدا می کند که بتواند به راحتی به جایی اطمینان کند و تعمیر یخچال الکترواستیل خود را به آن بسپارد، همین موضوع هم سبب شده تا زمانی که مصرف کنندگان به نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد مراجعه می کنند این پرسش را مطرح کنند که انجام این تعمیر چه مراحلی دارد و چگونه صورت می گیرد؟ اگر این موضوع برای شما هم ایجاد علامت سوال کرده است در ادامه با ما همراه باشیید تا به کمک یکدیگر به بررسی آن بپردازیم:

 1. شما ابتدا درخواست تعمیرات یخچال الکترواستیل در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ما را ثبت خواهید کرد.
 2. بعد از گذشت چند ساعت تعمیرکار یخچال الکترواستیل جهت ایجاد هماهنگی با شما تماس میگرد.
 3. اولین کاری که تعمیرکار موظف است تا در زمان ورود به منزل شما انجام دهد عیب یابی و تشخیص ایرادات موجود درون دستگاه می باشد.
 4. سپس خرابی هایی که در یخال الکترواستیل شما وجود دارد باید به طور دقیق برای شما شرح داده شود.
 5. بعد از انکه عیب یابی و براورد هزینه صورت گرفت فرایند تعمیر یخچال الکترواستیل ایکلواستیل در محل انجام می شود.
 6. در آخر پیزی که مشتریان ما را راضی نگه داشته این است که نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ما برای خدمات خود ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه می دهد.
نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل

اگر کمی سن و سال داشته باشید قطعا روز های قدیمی را به یاد دارید که فردی در هر محله ای وجود داشت که در زمانی خرابی یخچال ها اولین گزینه برای رفع عیب هر دستگاهی بود، بدون اینکه حتی بدانیم آن فرد تخصص و توانایی تعمیر هر دستگاهی را دارد یا نه، اما مسئله ای که وجود داشت این بود که تنها گزینه برای ما همان بود و بس؛ اما امروزه اینطور نیست، مراجعه مختلف و معتبری وجود دارند که نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ما یکی از آن ها می باشد.

تعمیرکار های محلی صرفا به امور یکسان میان یخچال های متفاو تسلط دارند و اینگونه نیست که بتوان گفت آن ها قطعا تمام چم و خم تعمیر یخچال الکترواستیل را می دانند؛ این در حالیست که تعمیرکاری که از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل به منزل شما فرستاده می شود دوره های بسیاری را در این حوزه گذرانده و به قطع بهترین گزینه برای انجام اینکار می باشد.
علاوه بر این تعمیرکار یخچال الکترواستیل که از سوی ما اعزام می گردد موظف است تا برای تمامی خدمات فقط و فقط از قطعات فابریک و اورجینال استفاده کند.
نکته دیگری که مصرف کنندگان را به ما علاقه مند کرده است این است که با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در این مرکز می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.
در صورت نداشتن گارانتی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا تعمیرگاه مجاز مرکزی ما استفاده نماییم؟
اگر گارانتی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل شما به پایان رسیده است نگران نباشید. در صورت نیاز به اعزام تعمیرکار در محل می توانید با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل در ما تماس گرفته و از مزایا و خدمات آن بهره مند شوید. استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران مزیت های زیر را به همراه دارد:

با استفاده از خدمات رسمی تعمیرگاه مجاز مرکزی به دلیل استفاده از قطعات فابریک و خدمات تعمیرکار آموزش دیده به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک کرده اید.
به دلیل کیفیت در خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران به افزایش طول عمر دستگاه کمک نموده اید.
با شرح هزینه خدمات، علت ارور و راهنمای تعمیرات، دیگر استرس ناشی از هزینه ها و مشکل دستگاه را برای تعمیرات یخچال الکترواستیل خود نخواهید داشت.
کلیه خدمات ما توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده در محل با ارائه فاکتور شرح خدمات و ضمانت نامه رسمی انجام می شود.

اگر گارانتی محصول هم به اتمام برسد، بهترین انتخاب استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل میباشد. زیرا تعمیرکاران آن مرکز با تمام مشکلات احتمالی و مرسوم یخچال الکترواستیل آشنا هستند و به راحتی همراه با قطعات فابریک میتوانند به عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل بپردازند. اما در نظر داشته باشید که ما هم به دلیل وجه تمایز با دیگر شرکت های خدماتی توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان یخچال برندهای مختلف پیدا نماید.

اگر یخچال الکترواستیل شما به مشکل برخورده است به مطالعه ادامه مقاله بپردازید …

در زمان بروز خرابی در یخچال الکترواستیل چه باید کرد؟

یکی از مواردی که مصرف کنندگان در زمان تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل مطرح می کنند این است که در زمان بروز خرابی در این دستگاه چه باید کرد؟ این پرسش به این دلیل دارای اهمیت می باشد که بسیاری از مصرف کنندگان با عدم فکر در مورد آن به راحتی به دستگاه خود آسیب می رسانند، اگر شما هم در این مورد چیزی نمیدانید به شما توصیه می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید.

اولین چیزی که تاکید بسیار زیادی باید به آن کرد این است که تحت هیچ شرایطی نباید اقدام به باز کردن دستگاه کرد، شما با انجام اینکار باعث می شوید تا علاوه بر نمایندگی یخچال الکترواستیل هیچ مرکز دیگری هم خدمات تعمیر دستگاه شما را بر عهده نگیرد.
نکته دومی که بعد از بروز خرابی در یخچال الکترواستیل باید به آن توجه کنید این است که تحت هیچ شرایطی دستگاه را جا به جا نکنید و صبر کنید تا یک تعمیرکار یخچال الکترواستیل خود را به منزل شما برساند.
علاوه بر این اگر خراب دستگاه شما با صدا همراه می باشد برای اینکه فشار ایجاد شده به دستگاه شما ادامه دار نباشد بهتر است تا آن را از برق بکشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل

عیب یابی و تعمیر یخچال الکترواستیل یکی از مسائلی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعمیرکاران مراکز غیرمجاز و بی تجربه ممکن است به تعمیر یخچال الکترواستیل مسلط نباشند و باعث ایجاد مشکلات بیشتری در آن شوند. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ما می تواند برای تعمیرات دستگاه شما کاملا مناسب باشد.

تعمیرکار یخچال الکترواستیل در نمایندگی ما

تعمیرکار یخچال الکترواستیل آموزش های لازم در زمینه عیب یابی و رفع ایراد این دستگاه را دیده است و از مهارت کافی برخوردار می باشد.
تکنسین نمایندگی با بالاترین کیفیت ممکن اقدام به تعمیر یخچال الکترواستیل در محل و منزل شما می نماید.
سرویس کار این مجموعه از قطعات اورجینال همراه با ضمانت نامه معتبر برای تعمیرات دستگاه شما استفاده می کند.
تعمیرکاران نمایندگی دارای تجربه، تخصص و سابقه بالایی در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل هستند.

سوالات متداول از خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در نمایندگی ما

سوالات متداول از خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در ما به شرح زیر می باشد:

آیا ما نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل می باشد؟
خیر. ما تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است که تعمیر یخچال الکترواستیل هم در محل انجام می دهد و هیچ کد خدماتی از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل ندارد.

آیا خدمات یخچال الکترواستیل در ما گارانتی می شود؟
بله. کلیه خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در ما دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

آیا تعمیرکاران ما، تعمیر یخچال الکترواستیل را در محل انجام می دهند؟
بله. کلیه خدمات یخچال الکترواستیل در محل کار یا منزل شما انجام می گردد و به هیچ عنوان دستگاه از منزل خارج نمی شود.

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در ما چگونه محاسبه می شود؟
کلیه هزینه خدمات یخچال الکترواستیل در ما طبق نرخ مصوبه اتحادیه می باشد که برای شفاف سازی و رضایت شما داخل سایت گذاشته شده است.

خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران

 1. تعویض فیلتر، کمپرسور، فن فریزر، فن کندانسور یخچال الکترواستیل
 2. نشتی گیری اواپراتور یخچال الکترواستیل
 3. شارژگاز یخچال الکترواستیل
 4. تعمیر یخساز الکترواستیل
 5. تعویض شیر برقی، دمپر یخساز، سنسور، ترموفیوز، ترمودیسک یخچال الکترواستیل
 6. تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل
 7. شستشوی مدار گاز یخچال الکترواستیل
 8. سرویس سالیانه کندانسور یخچال الکترواستیل
 9. رگلاژ درب یخچال الکترواستیل
 10. تعویض زبانه درب بار الکترواستیل
 11. تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

نکات سرویس و نگهداری یخچال الکترواستیل از زبان تعمیرکار نمایندگی ما

بهترین تعمیرکار یخچال الکترواستیل برای رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی و نگهداری دستگاه شما پرداخته است تا با افزایش دانش شما علاوه بر اینکه در حفظ دستگاه خود می کوشید، کمتر نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل خود شوید.

 1. محل نصب یخچال الکترواستیل نباید مرطوب باشد.
 2. بر روی سیم برق یخچال الکترواستیل وسایل سنگین قرار ندهید و در صورت مشاهده پارگی در سیم با دست خیس آن را لمس نکنید.
 3. برای خارج کردن یخچال الکترواستیل از برق به هیچ عنوان با کشیدن سیم اقدام به خارج کردن دو شاخه از پریز نکنید.
 4. پریز برق را چک کنید. در صورت شل بودن پریز نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. سپس دو شاخه یخچال را به پریز بزنید.
 5. بر روی محصول هیچ چیزی قرار ندهید.
 6. یخچال الکترواستیل را بیش از حد ظرفیت پر نکنید.
 7. مواد غذایی داغ را درون یخچال قرار ندهید.
 8. در صورتی که قرار است برای بیش از سه هفته از یخچال استفاده نکنید، آن را از برق بیرون کشید. یخچال را از مواد غذایی خالی کنید و سپس داخل آن را تمیز کنید.
 9. هنگام نصب دستگاه دقت کنید هر چهار پایه یخچال الکترواستیل بر روی زمین قرار گرفته باشد.
 10. ولتاز ورودی به دستگاه باید 220 ولت باشد.
 11. در صورت بروز هرگونه ایراد در عملکرد دستگاه با مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات یخچال الکترواستیل

ما برای اینکه هزینه تعمیر دستگاه شما به حداقل برسد، آموزش تعمیرات یخچال الکترواستیل و دیگر برندها را در این مقاله و دیگر مقاله های آموزشی سایت شرح داده است تا به راحتی با مطالعه آن ها و همچنین مشاهده ویدیو های آموزشی به راحتی در منزل تعمیرکار یخچال الکترواستیل خود شوید و با کمترین هزینه عیب دستگاه خود را پیدا و اقدام به رفع مشکل نمایید.

شعار ما، تعمیر رایگان یخچال الکترواستیل میباشد. این شعار یک واقعیت است. برای پی بردن به این موضوع کافی است سری به بخش پرسش و پاسخ سایت ما و دیدگاه همین مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا دیگر مقالات بزنید. تعمیر یخچال الکترواستیل تخصص میخواهد، ما در ما سعی نمودیم این تخصص را به شما انتقال دهیم و در حین عیب یابی در کنار شما عزیزان باشیم.

عیب یابی یخچال الکترواستیل توسط تعمیرکار نمایندگی ما

سوالات متداول از تعمیرکار متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل را همراه با نحوه عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم تا:

 1. با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.
 2. چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه بتوانید مشکل دستگاه خود را حل نمایید.
 3. ما سعی در ارتقای دانش عمومی مردم درباره تعمیرات لوازم خانگی دارد.
 4. با مطالعه موارد آموزشی زیر به رفع عیب و تعمیر یخچال الکترواستیل در محل خود بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع عیب و یا عدم دانش فنی در حوزه تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران بهره مند شوید.
چرا یخچال الکترواستیل خنک نمی کند؟ چگونه تعمیر و عیب یابی دستگاه را انجام دهیم؟

برای اطمینان از خنک نکردن یخچال الکترواستیل باید دماسنج یخچال را بررسی کنید. دقت فرمایید به گزارش تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل دمای داخل یخچال باید بین 3/4 درجه سانتی گراد و دمای الکترواستیل باید بین 15/18 درجه سانتی گراد باشد. اگر غیر از این بود:

ابتدا باید لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید؛ زیرا در صورت معیوب بودن این قطعه هوای خنک از داخل یخچال خارج می شود.
تایمر و ترموستات یخ زدا و فن اواپراتور از دیگر عواملی هستند که معیوب شدن آن ها موجب این مشکل می شود و باید توسط مرکز تخصصی تعمیرات یخچال الکترواستیل بررسی شوند.
اگر با چک کردن قطعات بالا مشکل دستگاه شما برطرف نشد، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

چرا درب یخچال الکترواستیل بسته نمی­ شود؟

مهمترین دلیل تعمیرات یخچال الکترواستیل که برای مشکل بسته نشدن درب یخچال گزارش کرده است، مشکل در لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل است. برای بررسی این موضوع راحت ترین راه این است که فضای اتاق را تاریک کرده و درب یخچال را ببندید. اگر نور داخل یخچال را از بیرون مشاهده کردید، لاستیک دور درب مشکل دارد و باید تعویض شود.

تعمیر درب یخچال الکترواستیل

توجه داشته باشید که شما عزیزان برای تعویض لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل در همان روز می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در محل بهره مند شوید.

چرا یخچال الکترواستیل روشن نمی شود؟

اولین دلیلی که برای مشکل باید بررسی شود، اتصال درست یخچال به برق است.
برای این کار ابتدا باید سیم خروجی از یخچال الکترواستیل را به منظور قطعی و پارگی بررسی کنید.
سپس به بررسی سلامت پریز برق و یا در صورت استفاده از رابط برق به بررسی سلامت رابط برق بپردازید.
اگر دستگاه شما روشن نمی شود، در ابتدا موارد آموزشی بالا را مطالعه نمایید و سپس در صورت عدم رفع عیب می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در تماس باشید.

چرا دمای یخچال الکترواستیل خیلی بالا است؟

ابتدا بررسی کنید که سیم برق یخچال الکترواستیل به درستی وصل شده باشد.
دمای پنل جلوی یخچال هیمالیا و یا ولوم ترموستات به درستی تنظیم نشده است.
جهت تنظیم درست دما به دفترچه راهنمای فارسی یخچال مراجعه کنید.
فاصله پشت دیوار را با یخچال چک کنید. در صورتی که فاصله کم باشد، یخچال را کمی به جلو بکشید.
تعمیر مشکل دمای یخچال الکترواستیل
اگر دمای دستگاه شما بالا رفته است و با موارد آموزشی بالا مشکل شما حل نشد، کافی است برای رفع عیب و تعمیر یخچال الکترواستیل از خدمات ما در تهران بهره مند شوید.

چرا از یخچال الکترواستیل صداهای غیر عادی به گوش می­ رسد؟

محل نصب یخچال تراز نیست.
ممکن است شی خارجی در پشت و یا زیر یخچال الکترواستیل گیر کرده باشد، پس از بررسی آن را خارج کنید.
به صدا دقت کنید، در صورتی که صدای شبه تیک از داخل کابین یخچال می­ شنوید طبیعی است.
این صدا به علت انقباض و انبساط مواد غذایی درون یخچال اتفاق می­ افتد.
کمپرسور یخچال معیوب است. برای تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال الکترواستیل با ما تعمیرگاه مجاز مرکزی تماس بگیرید.
عیب یابی مشکل صدای یخچال الکترواستیل
اگر دستگاه شما صدا می دهد و با بررسی موارد آموزشی بالا مشکل شما حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

علت تشکیل برفک بر روی بدنه یخچال الکترواستیل چیست؟

مواد غذایی را نزدیک دریچه های یخچال قرار داده اید. مواد غذایی را همواره از دریچه­ های تهویه هوا به دور نگه دارید.
درب یخچال به علت وجود مانع یا خرابی لاستیک دور درب یخچال به خوبی بسته نشده است.
در صورتی که مشکل تشکیل برفک بر روی بدنه حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

چرا یخچال الکترواستیل اتومات نمیکند؟

دلیل اتومات نکردن یخچال الکترواستیل ممکن است به علت موارد زیر باشد:

 1. این مشکل ناشی از ایرادات کمپرسور و موتور است.
 2. خرابی ترموستات را نیز باید چک کنید.
 3. همچنین ممکن است گاز یخچال کم شده باشد.
 4. برای برطرف کردن ایراد اتومات نکردن دستگاه، با مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

مشکل برفک و یخ زدگی در یخچال الکترواستیل را چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

 1. این یخچال دارای سیستم نوفراست است.
 2. برای رفع این عیب باید سیستم دیفراست یخچال را چک کنید.
 3. ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض آن پیدا نمایید.
 4. همچنین اتصالات آن را نیز باید چک کنید.
 5. تعمیر مشکل برفک یخچال الکترواستیل
 6. برای رفع مشکل برفک و یخزدایی میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

سرویس یخچال الکترواستیل چگونه از بروز خرابی های این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که در ابتدای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل از شما می پرسند این است که آخرین سرویس یخچال کی بوده، اگر این سوال برای شما مطرح می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا با همدیگر به بررسی آن بپردازیم:

یخچال مجموعه ای از قطعات مختلف است که بروز خرابی هر کدام از آن ها می تواند به مرور منجر به بروز خرابی در قعات مختلف هم بشود.
زمانی که متخصص نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل به منزل شما مراجعه می کند موظف است تا تمامی قطعات را چک کند که درست کار کنند.
لاوه بر این یخچال موارد بسیار زیادی در نحوه نگهداری و استفاده خود دارد که اگر آن ها رعایت نشوند عملکرد دستگاه کاهش پیدا می کند و به مرور با خرابی های مختلف مواجه می شوند.

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در نمایندگی ما

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 1. تعمیر قطعه به جای تعویض آن
 2. قطعه خراب شده در یخچال
 3. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال الکترواستیل
 4. مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال الکترواستیل
 5. مدل یخچال الکترواستیل
 6. نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات یخچال
 7. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ما چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران به شرح زیر می باشد:

ما بزرگترین تعمیرگاه مجاز مرکزی آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در محل به شما مشتریان عزیز است.
در صورت بروز هرگونه ایراد در یخچال برای تعمیر یخچال الکترواستیل از مراجعه به افراد غیرمتخصص خودداری کنید.
تعمیر و تعویض قطعات یخچال الکترواستیل نیازمند تخصص و دانش است.
ما با بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن تعمیر یخچال الکترواستیل شما را انجام می ­دهد.
برای تماس با مجموعه و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرد.

در چه زمانی به تعمیر یخچال الکترواستیل نیاز خواهید داشت؟

مشکلات زیادی وجود دارند که ممکن است برای یخچال الکترواستیل شما اتفاق افتاده و سیستم یخچال شما را دچار مشکل کند. در این موارد به یک تعمیرکار ماهر نیاز خواهید داشت تا در حل مشکل به شما کمک کند. در ادامه به طور کلی به بخشی از مهم ترین این مشکلات اشاره خواهیم کرد.

یخچال الکترو استیل در آشپزخانه

 1. ۱. یخچال مواد غذایی داخل خود را به خوبی خنک نمی کند.
 2. ۲. یخچال روشن نمی شود.
 3. ۳. یخچال یک سره شده است.
 4. ۴. یخچال سر و صدای زیادی تولید می کند.
 5. ۵. ارور های آزار دهنده بر روی صفحه نمایشگر یخچال شما ظاهر می شوند.
 6. ۶. موتور یخچال روشن نمی شود.
 7. ۷. نوار یا لاسنیک درب یخچال شما فرسوده شده است.
 8. ۸. یخچال یا الکترواستیل شما دمای بسیار بالایی دارد.
 9. ۹. مقداری آب در کف یخچال شما جمع می شود.
 10. ۱۰. بخش هایی از الکترواستیل یا یخچال شما دچار برفک زدگی شده است.
 11. ۱۱. یخچال شما بیش از حد سرد شده است و این موضوع موجب یخ زدگی مواد غذایی داخل یخچال شده است.
 12. ۱۲. موتور یخچال حرارت زیاد و غیر طبیعی تولید می کند.
 13. ۱۳. دمای دیواره های یخچال بیش از اندازه افزایش پیدا کرد است.

موارد بالا مجموعه ای از مهم ترین مواردی هستند که در صورت اتفاق افتادن آن ها باید هر چه سریع تر برای تعمیر یخچال الکترواستیل خود اقدام کنید. در این هنگام باید با تکاس با یک مرکز تعمیرات یخچال مورد اعتماد به حل مشکل یخچال خود بپردازید.

مراحل حل مشکل یخچال الکترواستیل

برای حل مشکل یخچال های الکترواستیل تمیرکار باید مراحل مشخصی را طی کند. اولین مرحله برای حل مشکل عیب یابی است. در این مرحله نعمیرکار به بررسی یخچال شما پرداخته و فرآیند عیب یابی یخچال الکترواستیل شما را طی می کند. پس ا زانجام بررسی های مورد نیاز توسط تعمیرکار او آماده است تا به تعمیر یخچال الکترواستیل شما بپردازد.

باید به این موضوع توجه داشته باشید که عیب یابی یخچال الکترواستیل شما در برخی از موارد بسیار ساده بوده و می تواند توسط خود شما انجام شود اما در سایر موارد این فرآیند تخصصی بوده و بر عهده تعمیرکار است. برای راحت تر شدن فرآیند عیب یابی می توانید با استفاده از لیست مشکلات یخچال های الکترواستیل که در بالا به آن اشاره کردیم به شناسایی مشکل بپردازید. در صورت اتفاق افتادن هر یک از موارد بالا برای حل مشکل یخچال الکترواستیل می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال الکترواستیل

چرا یخچال الکترواستیل شما یک سره شده است؟
در صورتی که موتور یخچال شما یک سره شده ات باید سریعاً برای تمیر یخچال خود اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است این موضوع باعث سوختن موتور یخچال شما شود.

در صورتی که موتور یخچال شما نیز یک سره شده است می توانید علت این موضوع را در یکی از موارد زیر پیدا کنید.

 1. ۱. دستگاه شما گاز ندارد و این عامل موتور یخچال شما را یک سره کرده است.
 2. ۲. سنسور های یخچال شما بخوبی کار نمی کند.
 3. ۳. یک اتصالی در رله کمپرسور شما رخ داده است.
 4. ۴. مشکلی در برد الکترونیکی یخچال شما پیش آمده است.
 5. ۵. یک گرفتگی در فیلتر دریر شما رخ داده است.

پس از اینکه هر یک از این عوامل موجب یک سره شدن یخچال شما می شود باید هر چه سریع تر برای حل مشکل و تعمیر یخچال الکترواستیل خود اقدام کرده و به یک تعمیرگاه مراجعه کنید تا جلوی پیشرفت مشکل را گرفته و آن را برطرف کنید.

نمایندگی تعمیر یخچالتعمیر یخچال سامسونگ تعمیر یخچال اسنوا تعمیر یخچال ال جیتعمیر یخچال هیمالیاتعمیر یخچال جنرال الکتریکتعمیر یخچال الکترواستیلتعمیر یخچال بوشتعمیر یخچال امرسان