تعمیر یخچال جنرال الکتریک در منزل

قبل از پرداختن به تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و مخصوصا تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ، بهتر است کمی با شرکت جنرال الکتریک و نیز آناتومی یخچال جنرال الکتریک آشنا شویم. در این مطلب شما با انواع عیب یابی، تعمیرات جنرال الکتریک، تعمیر یخچال جنرال الکتریک، تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و نیز مختصری با تاریخچه این شرکت آشنایی پیدا خواهید کرد.تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

هنگام آسیب و خرابی یخچال جنرال الکتریک ، ابتدا قطعات آن مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت نیاز، قطعات معیوب با یک قطعه اصل جایگزین می شوند. در غیر این صورت همان قطعه تعمیر می شود. اقدام به تعمیر به موقع و فوری سبب می شود طول عمر محصول شما بیشتر شود و با کیفیت بالاتری کار کند. بُرد، کمپرسور، کندانسور، فیلتر، اوپراتور و ترموستات از اجزای مهم یخچال جنرال الکتریک جنرال الکتریک هستند. هنگام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک هر کدام از قطعات بالا به صورت جداگانه بررسی می شوند. مادر برد یخچال جنرال الکتریک حساس ترین قطعه یخچال جنرال الکتریک است. این قطعه هم چون قلب محصول، وظیفه کنترل و نظارت بر اجزای دیگر را برعهده دارد. تعمیر این قطعه را به نمایندگی مجاز یخچال جنرال الکتریک جنرال الکتریک بسپارید تا متحمل هزینه های گزاف نشوید.

با مشاهده چند علامت متوجه خواهید شد یخچال جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیر دارد. گاهی یخچال جنرال الکتریک بیشتر از حالت طبیعی، برق مصرف می کند و یا سر و صدای غیر عادی از آن به گوش می رسد. خاموشی صفحه نمایش، بسته نشدن درب، یخسازی غیراستاندارد، داغ شدن ستون و بدنه و تخلیه گاز یخچال جنرال الکتریک نیز از مواردی است که نشان می دهد یخچال جنرال الکتریک شما نیاز به تعمیر دارد. با تمام این توضیحات، شما به یک نمایندگی معتبر و رسمی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نیاز دارید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در منزل

برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک باید قطعات آن را بشناسید. یخچال جنرال الکتریک هایی که امروزه تولید می شوند، اکثرا داری این قطعات هستند: کمپرسور، کندنسور، اواپراتور، ترموستات و گاز خنک کننده. بدیهی است که بروز عیب و نقص در هر کدام از این اجزا موجب اخلال در فرآیند خنک کنندگی می شود.

عیب یابی در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهم ترین مراحل در هنگام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ، خصوصا تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، عیب یابی است. اگر تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما توسط افرد مجرب و متخصص انجام نشود، این احتمال هست که عیب یابی به درستی صورت نپذیرد و به اشتباه قطعه ای دیگر تعویض و یا تعمیر شود که این موجب صرف هزینه بیشتر و یا آسیب بیشتر به یخچال جنرال الکتریک یا فریزر گردد.

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

نیاز به گفتن نیست که یکی از اصلی ترین لوازم خانه یخچال جنرال الکتریک است و امروزه کمتر خانه ای یافت می شود که درآن از یخچال جنرال الکتریک استفاده نشود. از آنجایی که یخچال جنرال الکتریک از آن دسته از لوازم است که 24 ساعت شبانه روز باید کار کند و خاموش بودن آن برای مدتی، باعث خرابی مواد غذایی می شود، پس در تعمیر آن هر گونه تاخیر و تعللی مساوی با فاسد شدن کل مواد، خصوصا مواد درون فریزر است.
باید در نظر داشت که قطعات یخچال جنرال الکتریک ، کمی کمیاب هستند و به همین دلیل تعمیرات یخچال جنرال الکتریک اگر توسط متخصص انجام نشود، سوای از کیفیت تعمیر، امکان دارد بیش از حد معمول طول بکشد. پس تاکید می کنیم که تعمیرات یخچال جنرال الکتریک ساید را حتما به نمایندگی جنرال الکتریک بسپارید.

اهمیت بُرد در تعمیرات جنرال الکتریک

یکی از مواردی که هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را بالا می برد، برد این یخچال جنرال الکتریک است. در هنگام نصب یخچال جنرال الکتریک ، اکثر نصاب ها به مصرف کنندگان توصیه می کنند که مراقب برد آن باشند چرا که تعویض آن می تواند هزینه بر باشد. تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین ما در مجموعه دکتر ساید انجام می شود.
ما در مجموعه دکتر ساید با چندین سال تجربه درخشان در زمینه تعمیرات جنرال الکتریک، تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر فریزر و… مفتخر بوده ایم که خدمات تعویض و تعمیر قطعات را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام دهیم.

 1. کمپرسور یخچال جنرال الکتریک این وسیله یکی از دستگاه های مکانیکی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. وظیفه کمپرسور تولید نیروی مکش برای خارج کردن گاز مبرد از اوپراتور، متراکم کردن گاز و انتقال آن به کندانسور است. کمپرسور یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک معمولا از یک قسمت مکانیکی و یک قسمت الکتریکی تشکیل شده است.
 2. کندنسور یخچال جنرال الکتریک وظیفه کندنسور خنک نگه داشتن گاز سیالی است که در درون یخچال می آید. به طور کلی، گاز فریونی که کمپرسور آن را متراکم کرده، توسط کندنسور به مایع تبدل شده و خنک می گردد. کندانسور بسته به شیوه تبادل گرما با محیط، به سه دسته تقسیم می شود:
 3. کندانسور هوایی : همانطور که از نام آن می توان حدس زد، اساس کار این نوع کندانسور با هوا است. بر اساس نوع کندانسور هوایی، این دستگاه با جریان هوای طبیعی یا مصنوعی کار می کند. در نوع اول کندانسور در معرض هوای آزاد قرار می گیرد تا در جریان طبیعی هوا کویل های آن خنک شود. در نوع دوم این دستگاه با استفاده از یک دمنده یا فن، جریان هوا در کندانسور قرار می گیرد.
 4. کندانسور آبی: در این نوع کندانسور ماده سیالی که وظیفه انتقال ماده مبرد را دارد، آب است. این نوع از کندانسور نیز به سه دسته تقسیم می شود. نوع اول کندانسور دو لوله ای است، که در آن آب سرد از لوله داخلی و ماده مبرد از لوله بیرونی عبور می کند. نوع دوم کندانسور آبی شل اند کویل (پوسته و کویل) است. در این دستگاه آب از داخل کویل و ماده مبرد از داخل پوسته عبور می کند.
 5. نوع سوم نیز نوع کندانسور پوسته و لوله است. در این نوع آب از داخل لوله و ماده مبرد از داخل پوسته عبور می کند.
 6. کندانسور تبخیری: در این نوع کندانسور ویژگی های دو نوع قبلی در یک جا استفاده می شود. به این معنی که از آب و هوا برای دریافت گرما از ماده مبرد استفاده می شود.
 7. درایر محل نصب این دستگاه در مقابل کمپرسور است و به طریق کاهش دمای هوای ورودی باعث جدا شدن ذرات آب از هوا می شود. هنگامی که گاز فریون از کندنسور عبور می کند، ممکن از حاوی رطوبت باشد به همین دلیل قبل از سرد شدن، از فیلتر یا همان درایر عبور می کند تا کاملا خشک شود. بهتر است در هنگام تعویض یا تعمیر کمپرسور، درایر نیز تعویض شود که کیفیت سرما دهی یخچال در بهترین حد خود بماند.
 8. ترموستات یخچال جنرال الکتریک قطع و وصل کردن جریان برق درون کمپرسور بر عهده ترموستات است.
 9. اواپوراتور یکی از قطعات اصلی در عمل سرما سازی یخچال فریزر می باشد. به نحوی می توان گفت وظیفه تبدیل کردن مایع به گاز در فضای یخچال را برای انجام عمل سرما سازی، به عهده این قطعه است. در واقع هر زمانی ملاحظه کردید که یخچال گرم است و سرما ندارد، باید به فکر تعمیر یخچال و اوپراتور آن باشید

تشخیص زمان تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

چه زمانی باید با متخصصین و تعمیرکاران برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیریم؟ چه زمانی یخچال ما نیاز به تعمیر دارد؟ معمولا وقتی چنین حالت هایی در یخچال ایجاد می شود، نیاز به تعمیر دارد:

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

 1. یخچال صدای زیاد و غیر طبیعی می دهد؛
 2. فریزر به درستی عمل یخ سازی را انجام نمی دهد؛
 3. یخچال بیش از حد معمول برق مصرف می کند؛
 4. کمپرسور یخچال از کار افتاده یا به درستی کار نمی کند؛
 5. یخچال دچار برفک شده باشد؛
 6. آب مخزن خالی شده باشد؛
 7. ستون ها و بدنه یخچال داغ می شوند؛
 8. صفحه نمایش یخچال خاموش می شود؛
 9. درب یخچال درست باز و بسته نمی شود یا واشر پاره شده است.

توجه داشته باشید که در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر در یخچال، از انجام هر گونه عمل یا تعمیری خودداری کنید. چرا که تعمیرات جنرال الکتریک از تعمیرات تخصصی است، کوچکترین دستکاری در یخچال می تواند باعث خرابی بیشتر آن شود. لذا چنانچه اگر یخچال فریزر جنرال الکتریک شما دچار مشکلی شد، با متخصصین این کار تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

آیا این سوال برایتان پیش آمده که اگر یخچال جنرال الکتریک من دچار مشکلی شد برای تعمیر آن باید یخچال را با وانت حمل کنم و به نمایندگی ببرم؟؟؟باید بگوییم که نیازی به نگرانی در این مورد نیست چرا که نمایندگی ما در تمامی مناطق هم آماده خدمات رسانی به مشتریان خود می باشد و نیازی به حمل یخچال توسط شما نیست.

از سایر مزایای وجود نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک جنوب تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. اعزام تعمیرکار به منزل و محل شما در سریع ترین زمان ممکن
 2. شما می توانید شاهد تمام مراحل از عیب یابی تا تعمیر و راه اندازی مجدد یخچال خود باشید.
 3. نیازی به حمل وسیله توسط شما به نمایندگی نیست.
 4. دریافت گارانتی تعمیر بعد از انجام کار

شما وقتی نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود دارید، باید این کار را به دست تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک بسپارید که مجرب و دارای تخصص باشد. بنابراین ترجیح می دهید به سراغ تعمیرگاه مرکزی یخچال جنرال الکتریک بروید. ما در شهر تهران، گروهی از تعمیرکاران حرفه ای یخچال، که تجربه فراوانی در زمینه خدمات پس از فروش یخچال های جنرال الکتریک دارند و با انواع ارور یخچال جنرال الکتریک آشنایی کامل دارند، تشکیل داده ایم و با خدمات تعمیر یخچال در محل، سعی داریم بهترین شرایط را برای مشتریان عزیز فراهم کرده در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات شما را انجام دهیم.

ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک، در شهر تهران، به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان هستیم. فقط باید دقت کنید هنگام تعمیر یخچال فریزر خود، به سراغ تعمیرکاران تقلبی نروید. چرا که ممکن است وسیله شما آسیب یسشتری دیده و هزینه سنگین تری هم پرداخت کنید. خصوصا اگر از قطعات اورجینال استفاده نشود. بنابراین هدف اصلی نمایندگی ما، حفط سلامت لوازم خانگی شما و همچنین تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک شما در سریع ترین زمان ممکن است. فقط کافی ست در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن تمایندگی های ما تماس بگیرید تا با اعزام تعمیرکاران حرفه ای خود، در اسرع وقت یخچال شما را تعمیرکنیم. ما 4 شعبه اختضاضی در 4 طرف تهران داریم که به شما اطمینان می دهیم که، اگر ساکن تهران هستید، اصلا نگران نباشید و تعمیرات یخچال خود را به ما بسپارید.

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

شرکت جنرال الکتریک درهنگام فروش لوازم خانگی تا زمانی مشخص گارانتی فروش ارائه می کند در صورت داشتن ضمانت فروش از خدمات آن بهره مند خواهید شد اما اگر تاریخ گارانتی شما گذشته باشد نگرانی از این بابت نداشته باشید تعمیرکاران ما آن را به بهترین نحو برای شما تعمیر خواهند کرد، توجه داشته باشید برای استفاده از خدمات پس از فروش جنرال الکتریک شما باید حتماً کارت گارانتی مخصوص نمایندگی را داشته باشید و در صورتی که کارت گارانتی شما توسط فروشنده ارائه شده باشد، این مورد شامل خدمات پس از فروش نخواهد شد.

تعمیرگاه مرکزی یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات لوازم منزل با استفاده از قطعات اصل باعث می شود تا لوازم تعمیر شده با همان کیفیت قبل کار کنند. تکنسین ها با ارائه راهنمایی های مفید، باعث استفاده بهتر و طول عمر بیشتر محصولات شما می شوند.

قطعات تقلبی علاوه بر اینکه عمر کوتاهی دارند و هزینه های جانبی زیادی هم با خود به همراه می آورند، ریسک و خطر جانی هم دارند. اگر تعمیرکار جنرال الکتریک پس از اینکه به محل شما اعزام شد و خرابی قطعه را بررسی کرد، نیاز به تعویض قطعه را لازم و ضروری دانست، نمایندگی جنرال الکتریک این اطمینان خاطر را به شما می دهد که قطعه ای که جایگزین می شود اصل و اورجینال بوده و با این تعویض در عملکرد و کارکرد دستگاه شما خللی وارد نشود و کیفیت آن افت نکند.

سرویس یخچال جنرال الکتریک

بهتر است قبل از هرچیزی، دلایل اعتماد به نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک را بدانید با بتوانید با خیال راحت و آسوده به ما اطمینان کنید:

تعمیر یخچال جنرال الکترویک در محل

تعمیر یخچال فریز در محل یکی از محاسن خوب نمایندگی ماست که باعث می شود شما با هزینه و وقت کمتری و همچنین بدون آسیب دیدن و هزینه های بالای حمل یخچال، تعمیر یخچال شما در محل انجام شود و خود شما از نزیک شاهد وضعیت تعمیر وسیله خود باشید.

سرویس یخچال جنرال الکتریک با ضمانت

ما بعد از تعمیر و سرویس یخچال فریزر شما یک ضمانت نامه 6 ماه میدهیم که اگر در این مدت مجددا یخچال شما خراب شد، مسئولیت تعمیر را به عهده بگیریم. بنابراین شما دیگر نیازی نیست نگران این موضوع باشید.

تعمیر تخصصی یخچال جنرال الکتریک

با تعمیرکاران حرفه ای ما تعمیر تخصصی یخچال خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید تجربه بالای کادر نمایندگی ما ضمانت تعمیر با کیفیت را می کند. تعمیرکاران حاضر در نمایندگی ما علاوه بر سابقه بلند مدت و درخشان خود در زمینه تعمیرات یخچال با آموزش های حرفه و دوره های تخصصی از طرف ما، در کار و تجربیات خود قوی تر می شوند و به این ترتیب، هر نوع مشکل دستگاه شما را به راحتی حل می کنند.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

اگر قصد خرید یخچال داشته باشید، یخچال آمریکایی جنرال الکتریک یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما خواهد بود. این یخچال که تولید یک شرکت بسیار قدیمی است، محصولی مطمئن با طول عمری بالا است. حال ممکن است بعضی افراد به دلیل اینکه یخچال جنرال الکتریک تولید یک کشور خارجی است، نگران خدمات پس از فروش یا تعمیر آن باشند. اما شما به عنوان یک خریدار باید بدانید که جای هیچ گونه نگرانی دراین باره وجود ندارد. زیرا نمایندگی مجاز و تعمیرگاه تخصصی یخچال جنرال الکتریک در نقاط مختلف شهر تهران به صورت ۲۴ ساعته آماده کمک رسان به شما در مواقع لزوم هستند.نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

تیم متخصص و حرفه ای آن ها تمام آموزش های لازم و راهنمایی های مفید در راستای نگهداری، مراقبت و تعمیر یخچال جنرال الکتریک را به مشتریان خود ارائه می دهند. شما می توانید به صورت تلفنی یا حضوری از خدمات آن ها استفاده کنید. ضمن اینکه کارشناسان حرفه ای این نمایندگی ها، تمام انتقادات، پیشنهادات و نظرات مشتریان یخچال جنرال الکتریک را به کارخانه اصلی آن گزارش خواهند داد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در محل

فرض کنید وارد منزل یکی از آشنایان خود شده اید و یک یخچال جنرال الکتریک قدیمی در آشپزخانه آن ها مشاهده کرده اید. آیا این موضوع باعث تعجب شما می شود؟ در واقع پاسخ این سؤال باید منفی باشد. زیرا استفاده از یخچال جنرال الکتریک قدیمی به شرط مراقبت و استفاده درست از آن اصلا موضوع عجیبی نیست. به عبارتی می توان گفت که عمر مفید این دستگاه در صورت استفاده درست شما می تواند بیشتر چیزی که فکر می کنید باشد.

برای مثال ممکن است خراب شدن یخچال جنرال الکتریک برای یک فرد پس از گذشت ده سال و برای فردی دیگر پس از گذشت پنج سال اتفاق بیفتد. یکی از عواملی که باعث طولانی شدن عمر مفید یخچال جنرال الکتریک می شود، سرویس به موقع آن است. اگر زمانی که کوچک ترین عیب و ایرادی در عملکرد آن مشاهده می کنید، سریعا برای تعمیر آن اقدام کنید، باعث افزایش طول عمر آن خواهید شد.

یخچال جنرال الکتریک و تمام دستگاه های برقی دیگر مانند انسان ها هستند و نیاز به مراقبت دارند. همچنین در صورت بروز مشکل نیازمند پیگیری سریع هستند. در واقع می توان گفت که تعمیر یخچال جنرال الکتریک حکم انجام عملیات های پزشکی در بدن انسان ها را دارد. به طور کلی عواملی مثل چگالی بالای یخچال و عرق کردن زیاد داخل آن، برفک زدن و یخ زدن بیش ارز حد فریزر، صدای زیاد یخچال، دمای نامناسب فضای داخل یخچال و خراب شدن غذاها و... حکم آژیر خطر برای یخچال جنرال الکتریک را دارد. در چنین شرایطی بهترین کار این است که برای تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

تعمیرات فوری یخچال جنرال الکتریک

بی شک یکی از بهترین انتخاب های شما برای خرید یخچال، می تواند یخچال جنرال الکتریک باشد. فضای داخلی این دستگاه تشکیل شده از قطعات مختلف زیادی است که اتفاقا از پیچیدگی خاصی نیز برخوردار است. این تنوع قطعات و پیچیدگی آن ها در تمام مدل های این یخچال مشترک است. با این تفاوت که با گذر زمان و پیشرفته تر شدن دستگاه ها، قطعات جدید و سیستم های خاص نوینی به آن اضافه شده است.

قطعات تشکیل دهنده یخچال جنرال الکتریک فارغ از اندازه و ابعادی که دارند از یک میزان اهمیت برخوردار هستند. حتی با نبود کوچک ترین قطعه نیز ممکن است عملکرد این دستگاه دچار مشکل شود. حال نکته مهمی که وجود دارد این است که در صورت خرابی هر کدام از این قطعات، چگونه می توانیم سلامت یخچال خود را دوباره بازگردانیم؟

طبیعی است که در چنین شرایطی به فکر تهیه نسخه جدیدی از قطعه خراب شده بیفتیم. اما موضوع قابل توجهی که وجود دارد، روش تهیه آن قطعه است. با توجه به گسترش بازار لوازم خانگی و پیشرفت تولید کنندگان آن، احتمالا در بازار با نمونه های فیک و تقلبی زیادی از قطعات یخچال جنرال الکتریک مواجه خواهید شد. به همین دلیل است که هنگام خرید آن باید به اورجینال بودن آن توجه ویژه ای داشته باشید و تنها راه شما، مراجعه به شرکتی معتبر است.

شرکت های معتبری که در این زمینه وجود دارند می توانند هنگام خرید مواردی مثل کندانسور یخچال، فروش موتور، کمپرسور و ... به شما کمک کنند. ضمن اینکه نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک نیز می تواند یکی از انتخاب های شما برای خرید این قطعات باشد. ضمن اینکه در کنار داشتن نمونه اورجینال این قطعات، شما به فردی متخصص و حرفه ای برای نصب آن نیز نیاز خواهید داشت. تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک به عنوان فردی که سال ها تجربه در این زمینه داشته است، بهترین فرد ممکن برای انجام این کار است.

ویژگی های یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در ایران شعب مختلفی دارد. همچنین شرکت های تعمیراتی مختلفی هستند که مجوز اخذ نمایندگی نمایندگی جنرال الکتریک تهران را دریافت کرده اند و خدمات معتبر و مفیدی در راستای تعمیر و سرویس این یخچال به مشتریان خود ارائه می دهند. بنابراین به هیچ عنوان نباید نگران خرابی دستگاه خود باشید. ضمن اینکه این یخچال از ویژگی های خاصی برخوردار است:

 1. سیستم عیب یابی
 2. پخش سرما در تمام فضای یخچال به طور یکسان
 3. یخ ساز پیشرفته و اتوماتیک
 4. گنجایش بالا
 5. حالت تعطیلات
 6. مصرف بهینه انرژی
 7. نمایشگر LED
 8. فناوری WIFI
 9. سازگار با ADA
 10. طول عمر بالا
 11. سنسور تشخیص دما
 12. سنسور تشخیص باز بودن درب یخچال
 13. تنظیم دمای فریزر و یخچال به طور مجزا
نمایندگی تعمیر یخچالتعمیر یخچال سامسونگ تعمیر یخچال اسنوا تعمیر یخچال ال جیتعمیر یخچال هیمالیاتعمیر یخچال جنرال الکتریکتعمیر یخچال الکترواستیلتعمیر یخچال بوشتعمیر یخچال امرسان