نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در منزل

تعمیر یخچال اسنوا یکی از تخصصی تریننوع تعمیرات لوازم خانگی است به طوری که فقط افراد متخصص در این حوزه و رشته می توانند از پس تعمیر یخچال اسنوا بر بی ایند. اگر یخچال امرسان شما دچار اشکال شده است ادامه مقاله برای شما مفید خواهد بود.09125353655 آقای هاشمی نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا اسنوا یک برند تولید کنندهٔ لوازم خانگی در ایران است ، اسنوا سر واژه نام اصلی شرکت ( ارکان ساختار نوین ایرانیان ) است. مجموعه ما با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات اسنوا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

سوالات متدوال و مرسومی که اکثر مشتریان:

 1. علت خنک نکردن یخچال اسنوا چیست ؟
 2. چرا فریزر خنک میکند ، اما یخچال اسنوا سرما ندارد ؟
 3. چرا یخچال اسنوا صدا میدهد ؟
 4. چرا موتور یخچال اسنوا یک سره کار میکند و قطع نمیشود ؟
 5. چرا صفحه دیجیتالی ساید بای ساید اسنوا کار نمیکند ؟
 6. چرا یخساز یخچال اسنوا ساید بای ساید اسنوا یخ نمیسازد ؟
 7. علت ارور دادن ساید بای ساید اسنوا چیست ؟
 8. چرا لباسشویی اسنوا لباسها را خوب نمیشوید ؟
 9. چرا لباسشویی اسنوا آب را تخلیه نمیکند ؟
 10. چرا درب لباسشویی اسنوا قفل شده و باز نمیشود ؟
 11. چرا ماشین لباسشویی اسنوا روشن نمیشود ؟
 12. چرا دیگ ماشین لباسشویی نمیچرخد ؟
 13. چرا لباسشویی صدا میدهد و تکان میخورد ؟
 14. چرا تایمر لباسشویی عمل نمیکند ؟
 15. چرا اجاق گاز اسنوا کار نمیکند ؟
 16. چرا شعله های اجاق گاز اسنوا روشن نمیشود ؟
 17. چرا باید مدت زیادی ولوم اجاق گاز اسنوا را نگه داریم تا شعله ها روشن شوند ؟
 18. چرا فندک اجاق گاز اسنوا خراب است ؟
 19. چرا جاروبرقی اسنوا مکش ندارد ؟
 20. چرا جاروبرقی اسنوا کار نمیکند ؟
 21. چرا جاروبرقی اسنوا روشن نمیشود ؟
 22. جرا جاروبرقی اسنوا بوی سوختنی میدهد ؟
 23. مرکز رسمی اسنوا کجاست ؟

در ایران محصولات اسنوا از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز کالای با کیفیت ایرانی و لاکچری محسوب میشود ، طبق نظر سنجی که از مشتریان در طی سالیان استفاده از محصولات اسنوا به عمل آمده است ، رضایت خود را نسبت به کیفیت محصولات اعلام نموده اند ، اما نارضایتی هایی در قبال خدمات بود .

با تمام این تفاسیر مجموعه ما ( مرکز تعمیرات اسنوا ) قصد دارد با مدیریت مناسب و هدفمند در ارائه خدمات بهینه به بهبود خدمات لوازم خانگی اسنوا کمک شایانی نماید ، بنابراین با شفاف سازی هزینه تعمیرات و استفاده از قطعات فابریک در این امور توانسته است جامه عمل بپوشاند که حتی همین نقص کوچک برطرف شود و بدون هیچ نقصی به سمت و سوی پیشرفتی مضاعف گام برداریم. توجه داشته باشید که مرکز رسمی خدمات محصولات اسنوا گروه انتخاب میباشد . از تاریخ تاسیس کارخانه اسنوا تا کنون فقط ۱۰ سال میگذرد اما در این ۱۰ سال اسنوا تبدیل به معتبرترین کمپانی لوازم خانگی در ایران شده است.این موفقیت تنها دو دلیل دارد اول اینکه محصولات از کیفیت بالایی برخوردارند و دوم ارائه بهترین خدمات پس از فروش اسنوا از سوی مرکز مجاز اسنوا در سراسر کشور است.اسنوا نیز این موفقیت را مدیون تلاش های مرکز خدمات پس از فروش اسنوا و مرکز تعمیرات اسنوا در جای جای ایران میداند.

توجه توجه : مشترک گرامی توجه فرمایید ، بعد از تماس با اوپراتورها بابت تعمیرات لوازم خانگی اسنوا ، چنانچه مشکل شما جزئی بود ، با مشاوره تلفنی مشکل شما برطرف میشود ، در غیر این صورت ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین مربوطه ( تعمیرکار اسنوا ) جهت خدمات به محل شما عزیزان اعزام میگردد . جهت استفاه از خدمات اسنوا در سراسر تهران و سوالات متداول خود از تعمیرکاران اسنوا ، با شعبه نزدیک به خود در زیر تماس حاصل نمایید .

تعمیر یخچال اسنوا در سراسر تهران

یخچال اسنوا یکی از اساسی ترین وسایل برقی مورد نیاز است، بنابراین می توان گفت بدون این وسیله آشپزخانه بی معنی خواهد بود. مدل ها و برندهای مختلف یخچال اسنوا در بازار وجود داشته که تنها وجه تمایز آن ها کیفیت قطعات بوده تا بتوانند 24 ساعت شبانه روز بدون حتی یک لحظه از کار افتادن به ما خدمات رسانی کنند. تعمیر یخچال اسنوا های قدیمی که ظاهرا کمی سخت تر از یخچال اسنوا های مدرن است، نیز توسط تعمیرکاران در سراسر تهران انجام می شود.

در این گروه تعمیرات، یخچال اسنوا برندهای مختلف همراه با قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی انجام میگردد. این واقعیت است که با استفاده از خدمات ما تا 75% در هزینه تعمیر یخچال اسنوا صرفه جویی خواهید نمود.

به یاد داشته باشید که تعمیرات یخچال اسنوا در سراسر تهران تا زمانی که در موتور آن مشکلی وجود نداشته باشد، در منزل شما انجام می شود. اما اگر تکنسین مشکلی در موتور یخچال اسنوا شما تشخیص داد، موتور دستگاه باز شده و برای تعمیرات تخصصی به تعمیرگاه انتقال می یابد. در اسرع وقت موتور یخچال اسنوا شما تعمیر و به تکنسین فرستاده می شود تا مجددا نصب شود. در این مقاله قصد داریم به تعمیرات یخچال اسنوا در سراسر تهران و تعمیرات جانبی آن بپردازیم.

هزینه تعمیرات یخچال اسنوا در تهران

با توجه به اینکه یخچال اسنوا از قطعات مختلفی ایجاد شده و هزینه خرید و تعویض هر کدام از آن ها بر روی هزینه تعمیرات شما اثر می گذارد، نمی توان قیمت ثابتی را برای تعمیر یخچال اسنوا در نظر گرفت. زیرا قیمت قطعات مشابه متفاوت است، بنابراین هزینه تعمیرات یخچال اسنوا در تهران دارای نرخ های معینی می باشد که تمامی خدمات با گارانتی ارائه می شود.

به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با نمایندگی های تعمیرات یخچال اسنوا، بوش، جنرال الکتریک، دوو، آدمیرال، سامسونگ، الجی، بکو، کنوود، زیمنس، ویرپول، باکنشت، کنوود، وستینگهاوس، فریجیدر، هیتاچی، اسنوا، بلومبرگ، کنمور، ماژیک شف، ناسیونال، هایسنس، وست پوینت، میتسوبیشی، یخچال اسنوا های ایرانی، آموزش تعمیرات یخچال اسنوا، راهنمای خرید و راهنمای تعمیرات آشنا شوید.

تعمیر یا تعویض یخچال اسنوا در سراسر تهران؟

اگر تعمیرات بیش از حد زیاد و پیچیده باشد یا چنانچه قادر به تشخیص مشکل نیستید، با یک متخصص تماس بگیرید تا تعمیرات را انجام دهد. اگر اخیرا دستگاه جدید خریداری کرده اید، این کار می تواند بسیار مفید باشد. زیرا یخچال اسنوا های جدیدتر در شرایط بهتر نیاز به تعمیرات و تغییرات کمتری دارند.
با این حال، اگر یخچال اسنوا شما قدیمی بوده و مشکلات عملکردی زیادی دارد، جایگزینی آن ممکن است راه حل اقتصادی تری باشد. به جای پرداخت مبالغ مکرر جهت تعمیر و نگهداری یخچال اسنوا که به سختی کار می کند، ذخیره این مبالغ و سرمایه گذاری در یک دستگاه جدید می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

تعمیر یخچال اسنوا قدیمی در سراسر تهران

با توجه به شرایط کنونی اقتصادی کشور، اکثر مردم تمایل به تعمیر یخچال اسنوا قدیمی خود دارند و از پرداخت هزینه های هنگفت خرید یخچال اسنوا جدید خودداری می کنند.
دیگر نگران تعمیر یخچال اسنوا قدیمی در تهران نباشید، زیرا انواع تعمیرات انجام می شود و می توانید این کار را به تعمیرکاران یخچال اسنوا تهران بسپارید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در تعمیر یخچال اسنوا قدیمی در تهران حائز اهیمت می باشد، می تواند قیمت مناسب آن باشد.

مراحل تعمیر یخچال اسنوا در محل

1- به محض تماس با کارشناسان، در اسرع وقت بایستی تعمیرکاران یخچال اسنوا در محل شما حاضر شوند.
2- مهمترین کار در تعمیر یخچال اسنوا عیب یابی است که توسط تعمیرکار مجاز یخچال اسنوا به سرعت و با دقت بسیار بالا انجام می شود.
3- در این قسمت برخی از مراحل تعمیر یخچال اسنوا در محل را توضیح داده ایم تا حساسیت موضوع را متوجه شوید.
4- رایج ترین خطاهایی که در یخچال اسنوا رخ می دهد، نشت آب و برفک قسمت های داخلی یخچال اسنوا است که می تواند عمر دستگاه را کاهش دهد.
5- هر مشکلی که در یخچال اسنوا ایجاد می شود، نیاز به یک روش عیب یابی داشته که از طریق آن می توانید یخچال اسنوا را به درستی تعمیر کنید. دو روش رایج برای یافتن عیب یخچال اسنوا عبارتند از:

بررسی اتصالات و سیم های برق هنگام تعمیر یخچال اسنوا در سراسر تهران

یکی از علل اصلی تعمیر یخچال اسنوا در تهران خرابی سیم برق می باشد. توصیه ما به مشتریان این است که همیشه از حفاظ الکتریکی برای یخچال اسنوا و فریزر خود استفاده نمایند، اما اگر محافظ یخچال اسنوا آسیب دید، ابتدا باید آن را تعمیر یا تعویض کنید. در 60 درصد موارد با ترمیم، خرابی سیم برق یخچال اسنوا مشکل برطرف می شود. در صورت بروز مشکل در اتصالات برقی یخچال اسنوا، لازم است از تجهیزات لازم برای رفع مشکل استفاده گردد. بنابراین اولین و بهترین کاری که می توانید برای تعمیر یخچال اسنوا انجام دهید، بررسی سیم بندی است که باید با دقت زیادی انجام شود.تعمیر یخچال اسنوا

بررسی ترموستات هنگام تعمیر یخچال اسنوا در منزل

دومین مشکل رایج در یخچال اسنوا، خرابی ترموستات است. اولین قدم برای تعمیر یخچال اسنوا در منزل بررسی صحیح ترموستات یخچال اسنوا است و در صورت عدم حرکت کمپرسور باید به این مشکل توجه بیشتری داشته باشید. انجام تعمیرات غیرحرفه ای در این مرحله ممکن است به لوله مویی متصل به ترموستات یخچال اسنوا آسیب رسانده و هزینه بیشتری را برای تعمیر یخچال اسنوا متحمل شوید.

سرویس یخچال اسنوا در سراسر تهران

1. اگر یخچال اسنوا شما روشن نمی شود.
• کابل برق را بررسی کرده تا مطمئن شوید آسیبی ندیده باشد.
• کابل برق را یکبار جدا کرده و دوباره وصل کنید.
2. اگر یخچال اسنوا شما بیش از حد برفک دارد.
• احتمالا لاستیک درب آسیب دیده است.
• بهتر است هر از چند گاهی لاستیک درب یخچال اسنوا را عوض کنید.
• اگر برفک زیاد باشد، فورا آن ها را ذوب کنید، زیرا باعث مصرف بیشتر برق و در نتیجه افزایش قبض برق می شود.
• هرگز از یک جسم تیز برای تمیز کردن برفک از یخچال اسنوا استفاده نکنید.
3. اگر یخچال اسنوا شما سرد و منجمد نمی کند.
• سطح گاز احتمالا پایین بوده یا نشتی گاز وجود دارد.
4. اگر دستگاه شما به صورت خودکار روشن نمی شود، مشکل از ترموستات یا کمپرسور یخچال اسنوا است.
• هرگز غذاهای گرم یا داغ را در یخچال اسنوا قرار ندهید، زیرا باعث می شود کمپرسور با حداکثر توان کار کند. در نتیجه این عمل به کمپرسور دستگاه آسیب می زند.
• اگر یخچال اسنوا شما بو گرفته، می توانید چند تکه زغال چوب را در یک کیسه پارچه ای داخل یخچال اسنوا قرار دهید و مشاهده کنید که بوی آن از بین می رود.

راه های جلوگیری از خرابی یخچال اسنوا

یخچال اسنوا یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است. در صورت خرابی این دستگاه مشکلات زیادی در روند زندگی و پخت و پز ایجاد می شود. به همین دلیل بهتر است در نگهداری آن کوشا باشید و کارهایی که باعث آسیب و خرابی می شود انجام ندهید. در اینجا نکاتی وجود دارد که در این زمینه به شما کمک می کند.
1. تمیزی یخچال اسنوا مهم است. معمولا کویل های اواپراتور که در پشت یخچال اسنوا قرار می گیرند، محل مناسبی برای جمع شدن گرد و غبار و آلودگی آشپزخانه هستند. قرار گرفتن لایه ای از جرم بر روی آن ها خروج گرما از این لوله ها را دشوار کرده و در نهایت چرخه خنک کننده یخچال اسنوا را مختل می کند. بنابراین بهتر است آلودگی ها را از این قسمت دور کنید.
2. درزگیر لاستیکی اطراف درب یخچال اسنوا را بررسی کنید. هدف از استفاده از لاستیک در اطراف درب یخچال اسنوا علاوه بر محافظت از بدنه، در برابر ضربه های ناشی از باز و بسته شدن درب، آب بندی یخچال اسنوا و جلوگیری از ورود هوای گرم، ذرات و آلودگی می باشد. اگر این لاستیک شل باشد، عملکرد یخچال اسنوا دچار مشکل می شود. برفک یخچال اسنوا، ورودی هوای گرم و خنک نشدن کافی یخچال اسنوا و نشت آب از عواملی هستند که باعث شل شدن لاستیک درب می گردند.
3. تنظیمات دمای یخچال اسنوا با توجه به فصول متفاوت می باشد. مثلا این دما در تابستان باید بین 0 تا 5 درجه سانتیگراد و برای قسمت فریزر بین 15- تا 18- درجه سانتیگراد تنظیم شود. این تغییر دما توسط ترموستات انجام شده و در صورت خرابی این قطعه باید از تعمیرکاران برای تعویض قطعه کمک بگیرید.
4. محل نصب یخچال اسنوا باید مناسب باشد. یخچال اسنوا را در مکانی حدود 10 سانتی متر از دیوار در هر طرف نصب کنید تا هوای اطراف کویل های کندانسور آزادانه به گردش درآید.

5. فیلتر آب یخچال اسنوا را چک کنید، فیلترها معمولا مدت استفاده متفاوتی دارند. برخی از آن ها به مدت 6 ماه و برخی به مدت 1 سال یا بیشتر می توانند تصفیه را انجام دهند و پس از این مدت به دلیل رسوب و مسدود شدن توسط املاح و غیره کارایی خود را از دست می دهند. پس از خرابی می توانید با کمک تعمیرکاران و متخصصین این حوزه فیلتر را تعویض کنید.

تعمیرات فوری یخچال اسنوا در تهران

اگر مشکلات رایج یخچال اسنوا شما مانند سرد نشدن یا یخ زدن مواد غذایی باشد، تعمیرکار مجاز تعمیر یخچال اسنوا ساید بای ساید می تواند با ارائه خدمات تخصصی این مشکلات را برطرف کند. علاوه بر این، انجام تعمیرات دوره ای توسط نمایندگی مجاز نیز به افزایش عمر مفید دستگاه شما کمک می کند.

البته توجه داشته باشید که تنها در صورت دریافت این سرویس از تعمیرگاه مجاز یخچال اسنوا می توانید از کیفیت خدمات مطمئن شوید. علاوه بر این کارشناسان مجرب نکات و توصیه های زیادی را در زمینه نگهداری از یخچال اسنوا و نحوه استفاده صحیح از آن به شما یادآوری خواهند کرد تا بتوانید از آن به صورت بهینه استفاده کنید.

بهترین مرکز تعمیر یخچال اسنوا در تهران
شاید از خود بپرسید که بهترین مرکز تعمیر یخچال اسنوا کجاست و برای تعمیر یخچال اسنوا حرفه ای به کجا مراجعه کنیم؟ در پاسخ باید بگوییم بهترین مرکز تعمیرات یخچال اسنوا در سراسر تهران، تعمیرگاهی است که دارای مشخصات زیر باشد:

دانش و مهارت کافی: یک مرکز معتبر دارای تعمیرکاران آموزش دیده است که همواره با آموزش های دوره ای مهارت های مطابق با علم روز را فرا می گیرند و با مهارت کافی قادرند برندهای قدیمی و جدید را با موفقیت تعمیر و عیب یابی کنند.
تخصص در تعمیر انواع لوازم خانگی: مرکز تعمیرات خوب انواع لوازم خانگی، دارای تعمیرکاران مجرب و متخصص می باشد.
مشاوره به مشتری: تعمیرکاران یک مرکز معتبر موظفند در خصوص نوع خرابی و نحوه تعمیر یا تعویض قطعه توضیحات لازم را به مشتری ارائه دهند.نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی کارکرد و تعمیر یخچال اسنوا در سراسر تهران پرداختیم. بررسی مراکز تعمیرگاهی معتبر بسیار حائز اهمیت بوده و تا حد زیادی در عیب یابی و تعمیرات مشکلات دستگاه شما می تواند تاثیرگذار باشد.

تعمیر یخچال اسنوا تعمیرات اسنوا در تهران

فقط نور یخچال اسنوا کار میکند؟ دماسنج خود را در داخل دستگاه بررسی کنید. اگر صفحه ضربه خورده بود، ممکن بود آن را خیلی گرم کند که یخچال اسنوا روشن نشود. مهم است که هم تنظیمات یخچال اسنوا و هم دمای فریزر را بررسی کنید، زیرا یخچال اسنوا سرمای خود را از فریزر دریافت می کند. مشکل در تنظیم فریزر، یخچال اسنوا را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

ارور F1: عدم سرد شدن اوپراتور دلیل نمایش این کد خطا می باشد.

نمایش ارور یا H1 در یخچال اسنوا به معنای وجود مشکل در گاز یخچال اسنوا فریزر می باشد. ممکن است یخچال اسنوا شما با مشکل نشت گاز مواجه باشد یا اینکه گاز دستگاه کم باشد و چون کمپرسور یخچال اسنوا مدت طولانی را کار می کند باعث می گردد دستگاه تشخیص دهد گاز یخچال اسنوا کم است. همچنین در صورت وجود مشکل در موتور یخچال اسنوا نیز ممکن است این کد خطا نمایش داده شود. بهترین کار این می باشد که با یک تکنسین متخصص در زمینه تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید تا دستگاه شما را بررسی نماید. این نکته را باید بدانید که در سری جدید یخچال اسنوا های اسنوا ممکن است به جای نمایش حرف F از حرف Er برای نمایش این کد خطا استفاده گردد. یعنی مثلا نمایش ارور Er09 مربوط به خرابی هیتر فریزر می باشد و همین مورد برای سایر کدهای خطا یخچال اسنوا نیز امکان پذیر می باشد.

نکات آموزشی استفاده از یخچال اسنوا

در زیر ما نکات آموزشی جهت استفاده از یخچال اسنوا فریزر اسنوا مدل COMBI را آورده ایم:

نحوه روشن کردن یخچال اسنوا

ابتدا باید از متصل بودن دوشاخه دستگاه در پریز برق مطمئن شوید و سپس در صورت خاموش بودن صفحه نمایش دیجیتالی یخچال اسنوا، دکمه POWER را به مدت 3 ثانیه نگه داشته و سپس رها نمایید تا صفحه نمایش و همچنین گزینه های مربوط به آن روشن گردد.

آموزش تنظیم دمای یخچال اسنوا فریزر اسنوا

جهت تنظیم دمای یخچال اسنوا فریزر اسنوا در ابتدا باید قفل صفحه (Display) یا نمایشگر LED آن را باز نمایید. برای باز نمودن قفل نمایشگر یخچال اسنوا دکمه های TEMP / CLK و ECO / VAC را همزمان با هم فشار داده و به مدت 5 ثانیه نگه دارید.

حال با استفاده از دکمه های REF و FRZ می توانید دمای یخچال اسنوا یا فریزر را تغییر دهید.

نحوه باز نمودن قفل نمایشگر یخچال اسنوا فریزر اسنوا

همچنین روش دیگری برای باز نمودن قفل صفحه نمایش یخچال اسنوا وجود دارد که بدین منظور کافی است دکمه های REF و FRZ را همزمان به مدت 5 ثانیه نگه دارید و پس از آن قفل باز خواهد شد. در صورتی که قفل باز نشد این عمل را دو بار پشت سر هم تکرار نمایید و دکمه ها را حداقل 5 ثانیه فشرده و نگه دارید. تا قفل دستگاه باز گردد.

در آخر امیدواریم که این مقاله از مرکز مجاز و تخصصی تعمیر یخچال اسنوا "مجاز تعمیرگاه" برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید مشکل نمایش ارور در یخچال اسنوا خود را حل نموده باشید.

مطمئن شوید که جریان هوای مناسب در اطراف دستگاه وجود دارد. فاصله بین دیوارها و دستگاه را بررسی کنید. باید یک شکاف 8 سانتی در اطراف دو طرف دستگاه و حداقل یک شکاف 3 سانتی در قسمت بالایی وجود داشته باشد. این جریان هوای مورد نیاز برای عملکرد دستگاه را فراهم می کند.

کویل های کندانسور را با جاروبرقی یا برس تمیز کنید. این قسمت به دفع گرما کمک می کند که می تواند دستگاه را خنده دار کند. این تمیز کردن باید با خاموش بودن دستگاه انجام شود. شما باید کویل های نصب شده در عقب را سالی یک بار و کویل های کف را دو بار در سال تمیز کنید.

تست گرمای بیش از حد و تداوم. یخچال اسنوا را به مدت 2 ساعت از برق بکشید و دوباره آن را وصل کنید. اگر دوباره به حالت عادی شروع به کار کرد، کمپرسور بیش از حد گرم شده است و باید توسط تعمیرکار بررسی شود. از یک مولتی متر برای تست تداوم هر جزء استفاده کنید. اینها شامل کنترل دما، فن اواپراتور، تایمر یخ زدایی، محافظ اضافه بار و موتور کمپرسور است.

خرابی در سرد شدن یخچال اسنوا

دماسنج خود را در داخل دستگاه بررسی کنید. صفحه ممکن است ضربه خورده باشد و دمای یخچال اسنوا را افزایش دهد. مهم است که هم تنظیمات یخچال اسنوا و هم دمای فریزر را بررسی کنید، زیرا یخچال اسنوا سرمای خود را از فریزر دریافت می کند. مشکل در تنظیم فریزر، یخچال اسنوا را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

دریچه ها را بررسی کنید. دریچه های بین فریزر و یخچال اسنوا و لوله تخلیه را از نظر وجود زباله و یخ بررسی کنید. در صورت نیاز زباله ها را بردارید. این انسداد می تواند مشکل شما باشد.

مهر و موم درب خود را تست کنید. یک تکه کاغذ بین مهر و موم و دستگاه قرار دهید. در را ببندید و کاغذ را بیرون بکشید. اگر مهر و موم ها به درستی کار کنند، باید تنش را احساس کنید. این روند را در اطراف درزگیرهای دستگاه تکرار کنید. اگر هیچ کششی در هیچ نقطه ای وجود نداشته باشد، مهر و موم شروع به خراب شدن می کند. همچنین باید ترک ها و استحکامی که می تواند باعث خرابی آب بندی درب شود را بررسی کنید.

اجزای یخچال اسنوا را تست کنید. از یک مولتی متر برای تست تداوم اجزای مختلف دستگاه استفاده کنید. اینها عبارتند از کلیدهای درب، بخاری و تایمر یخ زدایی و فن اواپراتور.

تعیین علت نشتی یخچال اسنوا

بررسی کنید. آب جمع شده در خارج از یخچال اسنوا ممکن است به دلیل کثیف شدن ظرف تخلیه باشد. ظرف تخلیه شما باید سالی یکبار تمیز شود. آب جمع شده در داخل یخچال اسنوا ممکن است به دلیل گرفتگی لوله تخلیه باشد. لوله تخلیه گرفتگی را با فشار دادن محلول آب و جوش شیرین یا سفید کننده از داخل لوله با یک سرنگ کفگیر پاک کنید.

قبل از اقدام به تمیز کردن ظرف و لوله تخلیه، یخچال اسنوا باید خاموش شود.

یخچال اسنوا را تراز کنید. اگر یخچال اسنوا شما تراز نباشد، ممکن است چیزها به درستی درز نبندند و زهکشی یخ زدایی نشت کند. یخچال اسنوا طوری طراحی شده است که در زمان تراز به درستی کار کند. یخچال اسنوا را از برق بکشید، سپس یک سطح را در بالای یخچال اسنوا قرار دهید. پشت و جلوی دستگاه را بررسی کنید و پاها را طوری تنظیم کنید که در سرتاسر یکدست شود.

فیلتر آب را چک کنید. اگر فیلتر آب به درستی نصب نشود، ممکن است آب به بیرون نشت کند. پس از جدا کردن یخچال اسنوا از برق، فیلتر آب را خارج کرده و دوباره نصب کنید. همچنین وجود ترک در سر و محفظه فیلتر آب را بررسی کنید. در صورت وجود آسیب، سر فیلتر یا محفظه شما باید تعویض شود.

چگونه ایجاد یخ اضافی را در هنگام تعمیر یخچال اسنوا را متوقف کنیم؟

درهای یخچال اسنوا و فریزر را تا حد امکان به ندرت باز کنید. باز کردن مکرر درب باعث افزایش رطوبت در داخل یخچال اسنوا و فریزر می شود که می تواند منجر به تجمع یخ و یخ زدگی شود. هنگامی که تصمیم می گیرید چه بخورید یا سعی می کنید بفهمید کدام مواد را بیرون بیاورید، از باز گذاشتن درهای یخچال اسنوا یا فریزر خودداری کنید. در عوض، یک فهرست ذهنی سریع از آنچه نیاز دارید تهیه کنید تا بتوانید همه آن چیزها را در یک زمان بیرون بیاورید. هر بار فقط 1 در را باز کنید. تا حد امکان سریع عمل کنید و درها را در کمتر از 1 دقیقه ببندید

پایه های جلو را بالا بیاورید تا درهای یخچال اسنوا شما به طور خودکار بسته شوند. اگر درب یخچال اسنوا یا فریزر شما مستعد باز ماندن است، یا در حین جابجایی مواد غذایی کاملاً باز می شود، این به راحتی می تواند سطح رطوبت داخل دستگاه شما را افزایش دهد و باعث ایجاد یخ شود. از شخص دیگری بخواهید که به شما کمک کند تا یخچال اسنوا را حدود 30 سانت از دیوار بیرون بکشد. از دوست خود بخواهید بالای یخچال اسنوا را به سمت عقب، به سمت دیوار کج کند تا 60 سانت جلویی آن نمایان شود. در حالی که آن را در این حالت نگه می دارند، پایه ها را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. پایه ها را کمی باز کنید تا کمی بلندتر شوند. به این ترتیب، گرانش باعث می شود درها بسته شوند.

در صورت شل بودن، لولاهای در را سفت کنید. لولاهای شل روی درهای یخچال اسنوا یا فریزر شما باعث درزگیری ناقص می شود. این باعث افزایش رطوبت داخل دستگاه شما می شود که ممکن است منجر به تجمع یخ شود. اگر متوجه شدید که در یا پیچ های لولاها لرزان است، با چرخاندن پیچ ها در جهت عقربه های ساعت، از پیچ گوشتی استفاده کنید. به سفت کردن آنها ادامه دهید تا زمانی که دیگر به دور خود نچرخند.

مهر و موم های اطراف داخل هر در را پاک کنید تا بقایای آن پاک شود. اگر درب های یخچال اسنوا یا فریزر شما با بقایای مواد غذایی یا کریستال های یخ کیک شده باشند، به درستی بسته نمی شوند. هر بار روی 1 درب کار کنید، از یک پارچه تمیز کننده مرطوب و صابون ظرفشویی ملایم استفاده کنید تا به سرعت داخل مهر و موم را بشویید. قاب درب یخچال اسنوا را نیز تمیز کنید تا مطمئن شوید که درزگیر می تواند روی آن قرار بگیرد. از یک حوله خشک برای پاک کردن رطوبت باقی مانده استفاده کنید و سپس در را ببندید.

مهر و موم درب یا واشر آسیب دیده را با یک درزگیر جدید تعویض کنید. به مهر و موم لاستیکی انعطاف پذیر در داخل درب یخچال اسنوا و فریزر خود نگاه کنید. به اینها واشر یخچال اسنوا می گویند. اگر به نظر می رسد یکی از آنها آسیب دیده است، آن را تعویض کنید تا مطمئن شوید که درهای دستگاه شما کاملا بسته می شود. برای سفارش واشر جایگزین با سازنده یخچال اسنوا خود تماس بگیرید. هنگامی که آن را به دست آوردید، دستگاه خود را از برق بکشید و همه اقلام فاسد شدنی را به خنک کننده منتقل کنید. واشر آسیب دیده را باز کنید و سپس واشر جدید را در جای خود پیچ کنید.

در این مقاله به شما کمک می کینم تا علت های خرابی یخچال اسنوا را بشناسید. عواملی مختلفی ممکن است موجب خرابی یخچال اسنوا شما شوند. این موارد عبارت اند از:

کمبود مایع خنک کننده دز یخچال اسنوا

مایع خنک کننده یخچال اسنوا در سیم پیچ های تبخیرکننده جریان می یابد و هوای موجود در آن را خنک می کند. در نهایت هوای سرد به محفظه یخچال اسنوا و مواد غذایی منتقل می شود. پس اگر دستگاه شما به خوبی روشن نشود یا کار نکند، یکی از علت های خراب شدن یخچال اسنوا که باید بررسی کنید، کافی نبودن مایع خنک کننده آن است. برای پر کردن مجدد مایع خنک کننده، توصیه می شود که از یک متخصص تعمیر یخچال اسنوا کمک بخواهید.

خرابی موتور یا کمپرسور یخچال اسنوا
یکی دیگر از علت های خراب شدن یخچال اسنوا می تواند موتور یا کمپرسور یخچال اسنوا باشد. این مورد بیشترین و متداول ترین علت روشن نشدن یخچال اسنوا ها می باشد و اگر موتور یا کمپرسور یخچال اسنوا روشن نشود یخچال اسنوا عملا بلااستفاده می ماند. برای پی بردن به این مشکل، کافی است درب یخچال اسنوا را باز کنید. اگر لامپ داخل یخچال اسنوا روشن شود اما یخچال اسنوا هیچ صدایی نداشته باشد، مشکل از موتور یخچال اسنوا می باشد. اگر یخچال اسنوا شما دارای نمایشگر باشد، باید نمایشگر نیز روشن شود. با مشاهده این موارد می توانید به خرابی موتور پی ببرید.
برفک
برفک یکی از علت های خراب شدن یخچال اسنوا است. تشکیل برفک در این دستگاه بسیار ساده و به علت میعان صورت می گیرد. سفت و سخت شدن این برفک ها باعث یخ زدگی مواد، گرم شدن فضا و خرابی یخچال اسنوا می شود. مرحله اول رفع مشکل بسیار ساده است. با توجه به اینکه برفک در کدام قسمت ایجاد شده، برای رفع آن اقدام کنید. اگر برفک در قسمت درب این وسیله ایجاد شود، معمولا ایراد از واشر یا بست درب است.

ترموستات یخچال اسنوا

ترموستات یخچال اسنوا وظیفه دارد دمای یخچال اسنوا را به میزانی که توسط پیچ تنظیم دما و یا پنل لمسی تنظیم شده برساند. عملکرد ترموستات با عملکرد کمپرسور یا موتور یخچال اسنوا ارتباط مستقیم دارد و به عبارتی عملکرد این دو قطعه به همدیگر وابسته است. زمانی که دمای یخچال اسنوا افزایش و یا به قولی سرمای یخچال اسنوا کاهش می یابد، ترموستات با انتقال پیام به کمپرسور باعث افزایش هوای سرد در محیط یخچال اسنوا می شود. نقص ترموستات از علت های خراب شدن یخچال اسنوا است که با خاموش شدن ناگهانی موتور یخچال اسنوا، اختلال در کارکرد منظم موتور یخچال اسنوا و سرد بودن بدنه موتور بروز می یابد. خاموش نشدن یخچال اسنوا و به اصطلاح یکسره شدن آن نیز به احتمال زیاد از ترموستات است.

باز ماندن درب یخچال اسنوا
باز ماندن درب یخچال اسنوا از علت های خراب شدن یخچال اسنوا است که افراد به سادگی از کنار آن عبور می کنند. باز ماندن درب یخچال اسنوا موجب خارج شدن سرما و گاز یخچال اسنوا می شود و اثرات مخربی را برای شما به دنبال دارد. با این کار فشار مضاعفی روی موتور یخچال اسنوا وارد شده و در بدترین حالت منجر به تعویض موتور یخچال اسنوا می شود. در صورت باز ماندن درب یخچال اسنوا، مشکلات زیر را خواهید داشت:

 1. به کمپرسور یخچال اسنوا فشار بسیار زیادی وارد کرده و باعث خرابی آن می شود
 2. باعث گرم شدن محفظه داخل یخچال اسنوا می شود
 3. باعث برفک زدن یخچال اسنوا فریزر می شود
 4. باعث یکسره کار کردن کمپرسور یخچال اسنوا می شود

روشن نشدن یخچال اسنوا
در حالت ساده ممکن است از قطعی سیم یخچال اسنوا باشد و یا علت های مهمتری مانند ترموستات داشته باشد. علت های خراب شدن یخچال اسنوا با این نشانه می تواند اختلال در برق ورودی یخچال اسنوا، نقص ترموستات و خرابی موتور یا کمپرسور باشد که به آن ها پرداختیم. از دیگر علل روشن نشدن یخچال اسنوا می توان به خرابی برد الکترونیکی آن اشاره کرد.

اگر برد الکترونیکی یا به لفظ عامیانه برد یخچال اسنوا دچار مشکل شود، احتمالا یخچال اسنوا روشن نمی شود. هر یک از فرآیندهای یخچال اسنوا که به خوبی عمل نکند، می تواند به علت خرابی برد آن باشد. برد یخچال اسنوا را می توان هم تعمیر و هم تعویض کرد که انتخاب یکی از این دو مورد باید توسط متخصص انجام شود اما در اکثر موارد برد قابل تعمیر می باشد. با این حال اگر از سلامت همه موارد فوق را بررسی کردید، احتمالا مشکل کار در اتصالات سیم کشی داخلی یخچال اسنوا است که به سادگی قابل تشخیص نیست و لازم است یک فرد متخصص آن را بررسی کند.

تمام لوازم برقی بعد از یک دوره استفاده نیاز به سرویس دارند. برای انجام سرویس یخچال اسنوا ال جی می توانید به راحتی با تیم فنی تعمیرکار تماس بگیرید. برای سرویس یخچال اسنوا با توجه به مدل و کارایی آن اقدامات لازم توسط تکنسین انجام میشود. این کار باعث می شود تا عمر مفید یخچال اسنوا شما افزایش پیدا کند.

سرویس یخچال اسنوا در محل

یکی دیگر از خدمات تعمیرکار سرویس یخچال اسنوا است. برای سرویس دوره ای یخچال اسنوا می توانید به راحتی با تکنسین های تعمیرکار تماس بگیرید. اگر به دنبال این هستید که سرویس و تعمیر یخچال اسنوا خود را دیرتر انجام دهید و عمر مفید ان را افزایش دهید با مشکلات متداول آن را بشناسید

نکات نگه داری یخچال اسنوا

از قرار دادن یخچال اسنوا در کنار وسایل تولید کننده گرما اجتناب نمایید چرا که عمر موتور یخچال اسنوا فریزر اسنوا کم شده و موتور یخچال اسنوا را داغ تر از حالت عادی خواهد کرد.
در ابتدای کار اکثر یخچال اسنوا ها نیاز به این دارند که چند ساعتی را در حالی که یخچال اسنوا کاملا خالی است، کار کنند. بنابراین برای پر کردن یخچال اسنوا عجله نکنید.
یک عادت مرسوم در بین بسیاری از ایرانیان برای محافظت از وسایل برقی وجود دارد و آن استفاده از محافظ برق است. که از اثر نوسانات آمپر و ولتاژ برق بر روی یخچال اسنوا جلوگیری می کند.
در موقع راه اندازی یخچال اسنوا حتما از چرخش هوا در اطراف موتور یخچال اسنوا مطمئن شوید. به خصوص در طراحی کابینت های منزل خود حتما چند سانتیمتر فضای خالی برای اطراف یخچال اسنوا در نظر بگیرید.
برا ی پاکسازی یخچال اسنوا آن را خالی کرده و اجازه دهید 24 ساعت یخچال اسنوا خاموش بماند.
سرویس یخچال اسنوا

یخچال اسنوا نیز مانند دیگر برندها نیاز به سرویس های دوره ای دارد. با توجه به اهمیت یخچال اسنوا در خانه می توانید از دانش تکنسین های تعمیرکار برای انچام سرویس دوره اییخچال اسنوا استفاده کنید.

نکات در نگه داری از یخچال اسنوا

 1. یخچال اسنوا را قبل از استفاده در محل مناسب قرار دهید.
 2. برای خارج کردن دوشاخه از برق هرگز سیم آن را نکشید. همیشه دو شاخه را محکم گرفته و به طور مستقیم از پریز خارج کنید.
 3. هنگام جابجایی یخچال اسنوا فریزر مراقب کابل برق باشید تا آسیبی به آن وارد نشود.
 4. چنانچه دست مرطوب خود را به قسمت های خیلی سرد یخچال اسنوا بزنید دست شما به آن می چسبد.
 5. هنگام تمیز کردن یخچال اسنوا دوشاخه را از برق بکشید.
 6. از خم کردن، کشیدن و پیچاندن کابل برق خودداری نمایید، زیرا باعث آتش سوزی و برق گرفتگی می شود؛ و از وصل بودن سیم زمین (ارت) مطمئن شوید.
 7. ظروف شیشهای را داخل فریزر قرار ندهید، زیرا بر اثر انبساط خواهند شکست.
 8. در صورت امکان یخچال اسنوا را از طریق سیم خودش به برق وصل کنید، زیرا استفاده از سیم رابط ولتاژ خروجی پریز را بالا می برد و باعث قطع شدن برق می گردد.
 9. یخچال اسنوا فریزر را در محلی قرار دهید که در صورت بروز حادثه بتوانید سریعا سیم آن را از برق قطع بکشید.
 10. یخچال اسنوا را در معرض گرما، نور مستقیم آفتاب و رطوبت قرار ندهید.

اینجا شرکت ما میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ، به احتمال زیاد یکی از محصولات اسنوا ( تعمیر یخچال اسنوا ، تعمیر یخچال اسنوا ساید بای ساید اسنوا، تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، تعمیر جاروبرقی اسنوا ، تعمیر اجاق گاز اسنوا ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

مجموعه ما با شعب مختلف در سراسر تهران مرکز تعمیرات اسنوا می باشد .مرکز تعمیرات اسنوا کلیه خدمات اسنوا با قطعات اورجینال انجام می شود .

تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکار اسنوا ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
قابل ذکر است تعمیرات اسنوا دارای ۱۲ ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
کلیه خدمات اسنوا با فاکتور رسمی اسنوا ارائه میشود .
تمامی تکنسینهای مجموعه ما ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات اسنوا می باشند .
در صورت تماس با تلفن مرکزهای اسنوا در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .
مجموعه ما : مرکز تعمیرات یخچال اسنوا ، مرکز تعمیرات یخچال اسنوا فریزر اسنوا ، مرکز تعمیرات یخچال اسنوا ساید بای ساید اسنوا ، مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا ، مرکز تعمیرات اجاق گاز اسنوا ، مرکز تعمیرات جاروبرقی اسنوا در سراسر تهران ، دیگر نگران خرابی لوازم خانگی اسنوا نباشید .شما با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات اسنوا تا ۷۵ % از هزینه خدمات را صرفه جویی نموده اید .

سرویس و خدمات شرکت ما در خصوص تعمیرات یخچال اسنوا

تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر یخچال اسنوا فریزر اسنوا
تعمیر ساید بای ساید اسنوا
شارژگاز یخچال اسنوا
تعویض ترموستات یخچال اسنوا
تعویض فن اسنوا
تعویض فن کندانسور
تعویض موتور یخچال اسنوا
تعویض شیربرقی اسنوا
تعویض دمپر یخساز اسنوا
تعویض سنسور یخچال اسنوا
تعویض ترموفیوز ساید بای ساید اسنوا
سرویس سالیانه کندانسور اسنوا
تعویض لاستیک درب یخچال اسنوا و رگلاژ درب
تعویض برد الکترونیکی اسنوا
تعمیر برد الکترونیکی اسنوا
تعویض تایمر اسنوا
تعویض فیلتر یخچال اسنوا ساید بای ساید اسنوا
تعویض فیلتر لیوانی اسنوا
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی
تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اسنوا
تعمیر اجاق گاز اسنوا
سرویس اجاق گاز اسنوا
تعمیر ترموکوبل اجاق گاز اسنوا
تعویض بوبین ، ترموکوبل و کلیه قطعات اجاق گاز اسنوا
تعمیر جاروبرقی اسنوا
سروی جاروبرقی اسنوا
نصب لوازم خانگی اسنوا
و ... ( تمامی خدمات لوازم خانگی اسنوا )