تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی,نمایندگی تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی

چطور نمایندگی حرفه ای یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی پیدا کنیم؟

نمایندگی تعمیر یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

پیدا کردن نمایندگی حرفه ای یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی به دلیل گسترده بودن مراکز تعمیر در مناطق مختلف خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی کمی دشوار است. از طرف دیگر، اشتباه در انتخاب نمایندگی یخچال می تواند خسارت های مالی زیادی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل در ادامه به چند نکته مهم در انتخاب نمایندگی و مرکز تعمیرات یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی مناسب و خوب اشاره خواهیم داشت.09120125519 آقای حبیب محمدی

تعمیر یخچال و ساید در محل در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

یخچال فریزر و ساید بای ساید از سنگین ترین لوازم خانگی می باشند و جا به جایی آنها مخصوصا در طبقات بالای آپارتمان کار بسیار سختی است. در صورت بروز خرابی و هرگونه مشکل در نحوه عملکرد یخچال، یکی از مهم ترین نگرانی هایی که ممکن است وجود داشته باشد، جا به جایی و بردن آن به نمایندگی است.

برای رهایی از این مشکل، یکی از بهترین راهکارها تعمیر در محل می باشد. برخی از نمایندگی یخچال لوازم خانگی و یخچال و ساید سامسونگ، دوو، ال جی و غیره سرویس تعمیر در محل را ارائه می دهند. با قابلیت تعمیر یخچال فریزر در محل بدون صرف زمان و هزینه برای جا به جایی دستگاه، نمایندگی به آدرس مورد نظر مراجعه نموده و سرویس های لازم را ارائه می دهد.

تعمیر یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی با قطعات اصلی

یخچال فریزر و ساید بای سایدهای موجود در بازار توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی از جمله اسنوا، کنوود، بوش، هیمالیا تولید میشوند. هر یک از این برندها قطعات با ساختار و شکل و کیفیت خاصی را برای محصولاتشان ارائه می دهند.

به طوریکه استفاده از قطعات غیر اصل به شدت بر کارایی دستگاه تاثیر منفی ایجاد می کند. اگر به دنبال گزینه ای ایده آل برای تعمیر لوازم خانگی برقی در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی هستید، استفاده از قطعات اصلی در حین تعمیر را نادیده نگیرید.

در زمان انتخاب نمایندگی یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی ابتدا بررسی کنید که آیا به قطعات اصلی و اصلی برند دستگاه دسترسی دارد یا خیر؟ این مساله اهمیت زیادی دارد و متاسفانه اغلب نمایندگی یخچال از عدم آگاهی افراد سود استفاده نموده و قطعات بدون کیفیت را در حین تعمیر به کار میبرند.

مهارت و تجربه بالای نمایندگی یخچال در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

هر یک از برندهای تولیدکننده یخچال فریزر و ساید بای ساید طراحی متفاوتی را برای سیستم داخلی دستگاه ارائه می دهند.

علاوه براین، در مدل های گوناگونی که توسط صنام، ال جی، پارس و غیره ارائه می شود، قابلیت ها و ویژگی های خاصی پیاده سازی شده و باعث منحصر به فرد شدن محصول خواهد شد. این موضوع باعث میشود برخی از نمایندگی یخچال به خوبی با ساختار داخلی یخچال تمام برندها آشنایی کافی را نداشته باشند.

باز کردن سیستم داخلی ساید بای ساید و یخچال فریزر در شرایطی که بدون تجربه و دانش و مهارت باشد، خسارت های بسیار زیادی را به همراه دارد و منجر به خرابی های بیشتر در دستگاه خواهد شد. به همین دلیل، پیشنهاد می کنیم تنها خدمات تعمیر ساید بای ساید در محل را ملاک بر مناسب بودن نمایندگی در نظر نگیرید و تجربه را نیز مد نظر داشته باشید.

از جمله دلایلی که باعث میشود تا با تجربه بودن و تخصص نمایندگی یخچال و ساید اهمیت زیادی پیدا کند، سو استفاده از شرایط و نا آگاهی افراد می باشد. برخی از نمایندگی یخچال غیرحرفه ای، به جای تعمیر قطعات که هزینه کمتری برای مشتری به همراه دارد، تنها راه را تعویض قطعه معرفی می کنند. به همین دلیل هزینه تعمیر دستگاه به شدت افزایش پیدا می کند.

قابلیت اعتماد نمایندگی ساید بای ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

از دیگر موارد بسیار مهم در انتخاب نمایندگی حرفه ای یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی می توان به قابلیت اعتماد آنها اشاره نمود. با توجه به اینکه نمایندگی یخچال به محل و منزل برای ارائه خدمات مراجعه می کنند، به همین دلیل باید وابسته به شرکت های معتبر باشند. اعتماد کردن به تبلیغات تعمیر یخچال سیار در بسیاری از مواقع منجر به انفاقات ناخوشایند میشود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم ابتدا سابقه شرکت و مرکز تعمیر مورد نظر را بررسی و سپس از خدمات آنها استفاده کنید.

قیمت تعمیر یخچال در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

مساله بسیار مهم دیگری که برای انتخاب نمایندگی ساید بای ساید و یخچال باید در نظر داشت، هزینه و قیمت سرویس می باشد. قیمت های ارائه شده برای تعمیر یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی در مرحله اول به نوع خرابی دستگاه بستگی دارد.

برخی از خرابی ها در مدت زمان کوتاه و تنها با تعمیر قطعه قابل حل می باشند. در این شرایط هزینه دستمزد نمایندگی کمتر از تعمیرات زمان بر که نیاز به تعویض قطعات دارند خواهد بود. تعویض یا تعمیر قطعات، کیفیت و اصلی بودن قطعه جایگزین دو فاکتور مهم در تعیین قیمت این قبیل خدمات می باشد. از دستمزد نمایندگی یخچال فریزر می توانید با بررسی نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه مطلع شوید.

گارانتی خدمات توسط نمایندگی یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

یکی از بهترین راه ها برای پی بردن به حرفه ای و با تجربه بودن نمایندگی ساید بای ساید و یخچال فریزر در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی و سایر شهرها، تضمین کیفیت خدمات می باشد. برخی از نمایندگی یخچال به دلیل اعتماد کامل به خدمات خود، پس از اتمام کار برای بازه زمانی مشخص گارانتی ارائه می دهند. در شرایطی که در این بازه زمانی مجدد همان خرابی دستگاه تکرار شد، بدون دریافت هزینه و دستمزد تعمیرات انجام میشود.

سرعت اجرای تعمیرات یخچال و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی

یخچال فریزر و ساید از مهم ترین وسایل موجود در آشپزخانه می باشند و خرابی در آنها می تواند منجر به فاسد شدن مواد غذایی شود. به همین دلیل پس از خراب شدن آنها باید بلافاصله و بدون از دست دادن زمان نسبت به تعمیر اقدام شود. مراجعه سریع نمایندگی یخچال و ساید از دیگر موارد بسیار مهمی باشد که باید به آن توجه داشت.

برای این منظور باید مراکزی را برای تعمیر انتخاب کنید که نمایندگی یخچال آنها در مناطق نزدیک به محل مورد نظرتان در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی فعالیت داشته باشند. مراجعه سریع نمایندگی یخچال با تجربه باعث میشود در مدت زمان بسیار کوتاه خرابی و معایب دستگاه به طور کامل رفع گردد.

چرا مرکز تعمیر یخچال فریزر و ساید در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی را انتخاب کنیم؟

با توجه به مواردی که در طول متن به آن اشاره شد،نمایندگی یخچال در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی می تواند گزینه دلخواه در این زمینه باشد. مهم ترین ویژگی های منحصر به فرد مایندگی یخچال در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی عبارتند از:

 1. بهره مندی از شعب فعال در تمام مناطق خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی
 2. فعالیت نمایندگی یخچال در سراسر خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی
 3. استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت
 4. ارائه گارانتی و تضمین کیفیت خدمات
 5. ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی برقی با قیمت اتحادیه
 6. استفاده از نمایندگی یخچال حرفه ای و قابل اعتماد
 7. تعمیر تمام انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال فریزر، ساید بای ساید، لباسشویی، ماشین ظرفشویی و غیره در محل
 8. پوشش تمام برندهای داخلی و خارجی از قبیل سامسونگ، ال جی، اسنوا، بوش، آاگ، کنوود، مدیا، مجیک، دوو و غیره

برای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی می توانید به وب سایت http://www.repfridge.ir مراجعه کنید. علاوه براین، برای آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه می توانید نام نمایندگی یخچال در خواجه نصیر و حقوقی و در منطقه خواجه نصیر و حقوقی را در اینترنت جستجو نموده و به وبسایت آن مراجعه کنید.

تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی,نصب یخچال خواجه نصیر و حقوقی, تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی,نصب یخچال خواجه نصیر و حقوقی,با در صد تخفیف مشاوره رایگان شبانه روزی تکنیسین مجرب تعمیر یخچال محدوده خواجه نصیر و حقوقی,نصب یخچال محدوده خواجه نصیر و حقوقی, تعمیر یخچال منطقه خواجه نصیر و حقوقی,نصب یخچال منطقه خواجه نصیر و حقوقی تعمیر یخچال,نصب یخچال تعمیر یخچال شرکت تعمیر یخچال ادارات تعمیر یخچال شرکت در خواجه نصیر و حقوقی تعمیر یخچال ادارات در خواجه نصیر و حقوقی تعمیر یخچال با نرخ اتحادیه,تعمیرات یخچال فریزر در خواجه نصیر و حقوقی,سرویس و تعمیر یخچال در خواجه نصیر و حقوقی,سرویس و تعمیر یخچال منزل,تعمیرات یخچال فریزر منزل تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید در محل-تعمیرات انواع یخچال فریزر، تعمیر یخچال سایدبای‌ساید تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال الجی، تعمیر یخچال امرسان، تعمیر یخچال اسنوا، تعمیر یخچال الکترواستیل، تعمیر یخچال فیلور و...در محل با کیفیت,سرویس و تعمیر یخچال منزل در خواجه نصیر و حقوقی,

 تعمیر یخچالتعمیرات یخچال و خدمات نصب،سرویس و یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید انواع یخچال،در سریعترین زمان ممکن،تکنسین جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام شود.تکنسین های این مجموعه دارای 20 سال تجربه کار عملی در زمینه تعمیرات می باشند و هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های یخچال،مناسب ترین فرد جهت تعمیر یخچال شما می باشند.
تعمیرکاران یخچال بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند،مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی 150 روز به عهده میگیرد.
با توجه به اینکه تکنسین های تعمیرکاران یخچال در سراسر شهر و در نزدیکی محل کار یا زندگی شما حضور دارند امکان ارائه خدمات به شما در همان روز فراهم شده است.
تمامی هزینه های تعمیر یخچال دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد.حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها،پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.
با توجه به مشکلات اقتصادی کشور،اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد،اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.
نصب،سرویس و تعمیرات یخچال انواع یخچال یخچال فریزر و یا ساید بای ساید یکی از لوازم پر استفاده و ضروری در هر خانه ای می باشد به طوری که نمی توان خانه ای را بدون آن زندگی کرد و خراب شدن آن حتی برای چند ساعت می تواند باعث از بین رفتن مواد غذایی و ضرر مالی زیادی شود؛ اما جای نگرانی نیست متخصصان تعمیرات یخچال انواع یخچال ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل خواهند کرد.
اگر برای تعمیر یخچال انواع یخچال خود به کمک نیاز دارید متخصصان حرفه ای و باتجربه تعمیرات یخچال فریزر انواع یخچال ما می توانند در سریعترین زمان ممکن به شما کمک کنند تا مشکل دستگاهتان برطرف شود.از جمله مشکلات متداولی که نیاز به تعمیرکار یخچال انواع یخچال دارد می توان به صدای غیرطبیعی یخچال،کار نکردن کمپرسور یخچال،خراب شدن یخساز،روشن نشدن دستگاه و غیره اشاره کرد.
مرکز تخصصی تعمیرات انواع یخچال سال های زیادی است که پشتیبانی و خدمات دهی به مشترکین محصولات یخچال انواع یخچال را بر عهده دارد و توانسته است در طی سالها کار در این زمینه خاطره خوبی را از ارائه خدمات یخچال ساید بای ساید انواع یخچال در ذهن مشتریان خود ثبت کند.این مرکز با داشتن متخصصان حرفه ای تعمیر ساید بای ساید انواع یخچال توانسته است گام به گام با فناوری روز دنیا کار تعمیر و سرویس ساید بای ساید انواع یخچال را در تعمیرگاه مجاز یخچال انواع یخچال عهدهدار شود.

چه مشکل های یخچال ها پیدا می کنند؟

 1. آیا یخچال خنک نمیکند؟مشکل عدم خنک کردن یخچال : دلایل متفاوتی میتواند باشد ۱.ترموستات ۲.نشت گاز ۳.کمپرسور ۴.لاستیک درب ۵.خرابی فن.
 2. آیا یخساز ساید بای ساید یخ نمیسازه؟مشکل کار نکردن یخساز یخچال ساید بای ساید : ۱.ورودی آب بسته است ۲.شیر برقی آب سوخته ۳.قالب یخساز شکسته ۴.موتور یخساز خراب است.
 3. آیا آلارم فیلتر تصفیه آب روشن شده؟مشکل روشن شدن آیاغ فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید : هر وقت آیاغ فیلتر روشن شود نیاز به تعویض فیلتر آب یخچال ساید دارید،توجه کنید هم فیلتر داخل و هم فیلتر پشت تعویض شود چون با این کار کارایی بهتری دارد.
 4. آیا فریزر خوب منجمد نمیکند ؟مشکل منجمد نکردن فریزر : ۱.ترموستات ۲.نشت گاز فریزر ۳.خرابی کمپرسور فریزر ۴.لاستیک درب فریزر ۵.خرابی ۶.عمل نکردن سیستم دیفراست.
 5. آیا موتور یخچال خیلی داغ کرده ؟مشکل داغ کردن موتور یخچال : تا ۷۰ درجه طبیعی می باشد ولی بیشتر از آن فیوز محافظتی (اورلود) موتور را خاموش کرده و باید توسط تکنسین و تعمیرکار یخچال چک شود در صورت خرابی تعمیر یا تعویض شود.
 6. آیا یخچال برفک میزند ؟مشکل برفک زدن یخچال : یخچال به خودی خود آب ندارد که برفک تولید کند پس از رطوبت محیط آب را جذب میکند و برفک تولید می شود در یخچال فریزرهای دیفراست این برفک را میتوان دید که اگر خیلی این برفک زیاد است پس میتواند لاستیک درب خراب باشد یا یخچال بیش از حد کار میکند،ولی در یخچال فریزرهای نوفراست مشکل میتواند خرابی المنت،سنسور یا ترموفیوز باشد.
 7. آیا از آبریز ساید آب خارج نمی شود؟مشکل خارج نشدن آب از آبریز ساید بای ساید : ۱.مصدود شدن فیلتر تصفیه آب یخچال ۲.خرابی شیر برقی
 8. آیا یخچال صدا میدهد ؟مشکل صدا دادن یخچال : ۱.پایه های موتور ۲.خرابی یخچال ۳.لوله های داخلی یخچال
 9. آیا یخچال روشن نمیشود ؟مشکل روشن نشدن یخچال :۱.یخچال به برق وصل نیست ۲.دوشاخه یاسیم رابط معیوب است ۳.ترموستات یخچال مشکل دارد.۴.اورلود کمپرسور معیوب است.۵.برد الکتریکی دستگاه خراب است ۶.کمپرسور یخچال سوخته.
 10. آیا یخچال اتومات نمیکند ؟مشکل اتومات نکردن یخچال : ۱.لوله بلو ترموستات از جای خود خارج شده ۲.ترموستات تنظیم نیست ۳.لاستیک دور درب خراب است ۴.یخچال خراب است ۵.سرما یخچال کم است.
 11. آیا مواد داخل یخچال منجمد شده و سرما بیش از حد زیاد است ؟مشکل منجمد شدن مواد غذایی در یخچال : ۱.ترموستات یخچال خراب است.۲.لوله بلو (بالب) از جای مخصوص خود در اواپراتور جدا شده است.۳ سنسور یخچال خراب است.
 12. آیا بدنه یخچال برق دارد؟مشکل برق بدنه یخچال : سیمهای رابط معیوب شده است یا سر پیچ لامپ درون یخچال اتصال بدنه دارد یا ترموستات اتصال بدنه دارد یا موتور اتصال بدنه دارد.
 13. آیا لحظه استارت کمپرسور یدای ناجور میدهد و روشن نمی شود؟رله استارت معیوب است یا موتور خراب است
 14. آیا موتور یخچال کم کار میکند و سرمای یخچال کم شده است ؟مشکل : درجه ترموستات روی شماره مناسب تنظیم نشده است و ترموستات تنظیم نیست.

تعمیر یخچال چگونه است؟

اگر یخچال برودت لازم را ندارد و گوشت و مرغ و مواد غذایی داخل فریزر از حالت انجماد خارج شده است هیچ نگران نباشید و ابتدا باید یخچال را بررسی کنید.مهمترین کار در تعمیر یخچال عیب یابی صحیح می باشد ما در ایتجا مطالبی را از عیب یابی را اورده ایم،نصب یخچال

چه خدمات تخصصی تعمیر یخچال انجام می دهد؟

تعمیر یخچال سامسونگ تعمیر یخچال ال جی تعمیر یخچال بوش تعمیر یخچال ویرپول تعمیر یخچال اسمگ تعمیر یخچال اسنوا تعمیر یخچال هیمالیا تعمیر یخچال امرسان تعمیر یخچال الکترواستیل تعمیر یخچال پارس تعمیر یخچال آبسال تعمیر یخچال دوو هر مشکلی که برای یخچال پیش بیاید میبایست به دست متخصصان تعمیر شود.بررسی غیر کارشناسانه و دستکاری افرادی که در این زمینه تخصص کافی وتجربه ندارند مشکل ساز است.حتی در بعضی موارد لازم است که تعمیرکار علاوه بر دانش و مهارت کافی در مورد تعمیر یخچال،اطلاعات کافی در مورد انواع در برندهای مختلف و شیوه عملکرد آنها داشته باشد. تعمیر یخچال برای مدلهای قدیمیتر با مدل‍های جدید تفاوت دارد.خرابی یخچال باعث میشود که هوا به درستی سرد نشود و فساد مواد غذایی توجه شما را جلب میکند و پس مدتی متوجه خرابی یخچال خواهید شد.

چه زمان به تعمیر یخچال نیاز هست؟

در صورتی که موتور یخچال سالم باشد اما خنک کنندگی آنطور که باید انجام نشود به مرور زمان دمای مناسب بالای صفر تا ۴ درجه سانتیگراد در یخچال به وجود نمیاید و این دما افزایش یافته و نتیجه آن گرم شدن فضای داخل یخچال است.شما شاهد کپک زدن مواد غذایی خواهید بود که پیشتر ماهها در یخچال بدون مشکل باقی میماندند و با لمس دیواره و مواد داخل یخچال متوجه میشوید که عمل سرد کردن مانند سابق انجام نمیشود.اینجاست که باید با متخصصان ما تماس بگیرید.تعمیرکار تخصصی به منزل شما فرستاده میشود و پس از بررسیهای تخصصی ایراد کار را تشخیص میدهد.در صورتی که به تعمیر یخچال نیاز بود اقدامات لازم انجام خواهد شد.

چگونه خرابی یخچال را تشخیص دهیم؟

زمانی که متخصصان ما برای تعمیر اعزام یخچال شما میشوند با توجه به مشکل به وجود آمده اقداماتی را برای عیب یابی یخچال انجام میدهند.

اگر شک خرابی یخچال باشد با متصل کردن جداگانه برق بررسی میشود که آیا پس از اتصال روشن خواهد شد یا خیر.

در صورتی که پس از اتصال مستقیم برق یخچال کار کرد نشان می دهد که عملکرد مشکل نداشته و باید مشکل را جای دیگری جستجو کرد.

اما اگر صدای روشن شدن شنیده نشد و عملا یخچال کار نکرد،تعمیرکار پس از بررسی های تخصصی به شما خواهد گفت که قابلیت تعمیر دارد و یا باید تعویض شود.

در این مواد حتما از تعمیرکار یخچال خبره و با سابقه کمک بگیریدکه منصفانه شرایط را برای شما بررسی کنند.

آنچه مسلم است تعمیرکار میخواهد کار را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهد اما این به معنای تعویض قطعات قابل تعمیر نیست

.هر امکانی که برای تعمیر وجود داشته باشد متخصصان یخچال به شما خواهند گفت و در نهایت تصمیم با شماست که قطعه را در صورت امکان تعمیر کنید یا با تعویض آن به قطعه اصلی برند یخچال خود،دردسر تعمیر قطعه را نداشته باشید.

در هر صورت کار به نحوی انجام میشود که از دستگاه یخچال به بهترین عملکرد خود برسد.

به هیچ عنوان تعمیر یخچال را به افراد غیر متخصص نسپارید تعمیر همه لوازم مخصوص لوازم برقی نیاز به دانش،تجربه و مهارت دارد.

علاوه بر همه اینها نیاز به ابزارهای خاصی دارد که هم ایمنی تعمیرکار را تامین کند و هم ایمنی دستگاه را و همچنین برای تعمیر یخچال نیاز به قطعات اصلی و کارخانه مناسب هر برند وجود دارد.

به یاد داشته باشید که قطعات متفرقه نه تنها یخچال شما را راه نمی اندازد بلکه پس از مدتی خواهید دید که عدم هماهنگی آن به سایر اجزا باعث آسیب رسیدن به سیستم های مهمتر و بعضا گرانتر نیز میشود و خرج زیادی روی دست تان می گذارد.

از تعمیرکاران مجاز یخچال برای انواع برندها استفاده کنید

.این متخصصان از شیوه کارکرد انواع یخچال در همه مدل یخچال های یک برند خاص اطلاع کافی دارند و مشکلات رایج را نیز میشناسند و سریعتر و با هزینه کمتر و کیفیت بالاتری کار تعمیر یخچال را انجام میدهند و در صورتی که خرابی یخچال امکان تعمیر نداشت اقدام به تعویض با قطعه اصلی خواهند کرد.

موتور یخچال را قدم قدم بررسی می کنیم موتور یخچال نقش بسیار مهمی را ایفا می کند،و وظیفه سیلکوله کردن دستگاه را به عهده دارد،موتور یخچال خود را کنترل کنید،زیرا عدم کارکرد باعث اختلال در گردش هوا در داخل یخچال یا ساید بای ساید شما میشود.در ساید بای ساید اگر قسمت پایین فریزر یخ بزند و بالای فریزر مواد غذایی انجماد نداشته باشد دستگاه معیوب می باشد که هوا را سیلکوله نمی کند.

برای تعمیر یخچال با تماس با ما در سریعترین زمان عیب یخچال فریزر یا ساید بای ساید خود را برطرف کنید.

ابتدا باید بررسی کنید ک دور بدنه دستگاه گرم باشد اگر گرم بود و کمپرسور در حال کارکردن بود دستگاه خود را به مدت ۴ ساعت از برق بکشید و مجددا به برق بزنید،

چون شبکه اوااپراتور با اختلال دیفراست روبرو شده و پشت شبکه برفک زده.با بیرون کشیدن از برق و بعد از ۴ ساعت زدن به برق هم برفک ها اب شدن هم یه ریست برای دستگاه شما انجام شده،با این کار اختلال دیفراست به احتمال ۸۰% از بین میرود.اگر گرما بیش از حد باشد کندانسور یخچال کار نمی کند.

علت سرد نکردن یخچال چیست؟

-یخچال تازه خریداری شده

یخچال هایی که تازه خریداری می شوند حدوداً ۲۴ ساعت از زمان نصب طول می کشد تا به دمای مورد نظر برسند.اگر بعد از این مدت یخچال سرد نشد باید به مرکزی که آن را خریداری کرده اید مراجعه کرده و یا با نمایندگی تماس حاصل فرمایید به طور مثال اگر یخچال دوو شما دچار مشکل شده است باید به نمایندگی و خدمات پس از فروش انتخاب سرویس تماس حاصل فرمایید.در ادامه برای شما چند تا از گارانتی های اصلی یخچال فریزر را معرفی می کنیم.

معرفی گارانتی برند های یخچال فریزر

 1. یخچال الکترواستیل: گارانتی اصلی الکترواستیل
 2. یخچال اسنوا: گارانتی اصلی انتخاب سرویس
 3. یخچال ال جی: گارانتی اصلی گلدیران
 4. یخچال سامسونگ: گارانتی اصلی سام سرویس
 5. یخچال بوش: گارانتی اصلی بوش سرویس

ایراد در برق رسانی یخچال

درب یخچال را بازکرده و چراغ های آن را بررسی کنید.اگر چراغ ها روشن نشدند برق رسانی ایراد دارد.ابتدا مطمئن شوید که یخچال به برق متصل است.در برخی موارد لرزش های ناشی از کار کردن یخچال منجر به قطع برق یا شل شدن پریز می شد.

پریدن فیوز

وارد آمدن فشار زیاد به سه راهی منجر به پریدن فیوز خواهد شد.برای اطمینان از سالم بودن پریز دستگاهی دیگر را به پریز متصل کنید.اگر روشن نشد لازم است فیوز تعویض شود یا کنتور مجدداً راه اندازی شود.

تنظیمات مربوط به کنترل دما یخچال

در اکثر یخچال ها امکان کنترل دما توسط کاربر وجود دارد.درصورتی که دمای یخچال خیلی بالا باشد ممکن است طوری به نظر برسد که یخچال کار نمی کند.برای درست کار کردن یخچال دمای داخلی یخچال باید روی ۴ درجه سانتی گراد و دمای فریزر ۱۸-درجه سانتی گراد تنظیم شود؛ اما اگر دمای یخچال فریزر تنظیم نمی شود حتماً باید ترموستات یخچال را چک کنید و در صورت خرابی به تعویض ترموستات یخچال نیز بپردازید.

تراز نبود یخچال

در یخچال را بازکرده و آن را ر ها کنید،درب باید بسته شود.اگر درب با زاویه ی ۴۵ درجه باز شود باید خودش بسته شود وگرنه بر روی مهره ها فشار وارد می کند.برای برطرف کردن این مشکل باید یخچال فریزر را تراز کنید.پایه های عقبی را بالاتر ببرید.واشر درب که درب را به یخچال متصل می کند بررسی کنید اگر معیوب بود آن را تعویض کنید.اگر هیچ یک از این موارد نبود دنبال سوراخ یا شل شدگی در درب یا بدنه یخچال بگردید.

فضای ناکافی اطراف یخچال

فاصله ی یخچال از قسمت پشت از دیوار باید یک اینچ باشد.این فاصله به منظور گرم نشدن بیش ازحد یخچال می باشد.یخچال باید از دیوار دور باشد و وسایل دیگر کنار آن انباشته نشوند.این فاصله بسته به مدل یخچال متفاوت است.برخی مدل ها نیاز به فاصله ی بیشتری دارند پس ابتدا اطلاعات کافی در مورد مدل یخچالتان کسب کرده و سپس محل قرار دادن آن را تنظیم کنید.

کثیفی کندانسور یخچال

مایع خنک کننده از داخل کندانسور ها عبور می کند،در این زمان کندانسور گرما را می گیرد.کندانسور به مرورزمان کثیف شده و درست گرما را جذب نمی کند.این مورد باعث فشار آمدن به یخچال شده و پس از مدتی یخچال به طور مطلوب سرد نمی شود.بهتر است کندانسور هر شش ماه یک بار تمیز شود.

تمیز کردن کندانسور: ابتدا دستگاه را از برق بکشید.با استفاده از دفترچه ی راهنما محل دقیق کندانسور را پیدا کنید.معمولاً کندانسور در قسمت زیری یا پشتی یخچال قرار دارد.در برخی مدل ها روی کندانسور یک صفحه قرار دارد،صفحه را بردارید و کندانسور را با برس تمیز کنید.با استفاده از پارچه ی خشک و تمیز نیز می توانید آن را تمیز کنید.کندانسور را سر جایش قرار دهید و بگذارید یخچال ۲۰ دقیقه کار کند.

فن ها نقشی مهم و ضروری در سرد شدن یخچال دارند.در صورت کار نکردن فن کندانسور نه یخچال سرد می شود و نه فریزر.

خراب بودن ترموستات

هر ایرادی در ترموستات منجر به سرد نشدن یخچال خواهد شد.برای امتحان کردن ترموستات دمای یخچال را از کمترین به بیشترین تغییر دهید در این زمان صدای تیک می دهد اگر صدای تیک بدهد یعنی ترموستات سالم است.اگر این صدا را ندهد ترموستات خراب است.با مولتی متر هم می توانید ترموستات را تست کنید.ترموستات قابل تعمیر نیست بلکه باید تعویض شود.

خراب شدن خازن

انرژی الکتریکی لازم برای روشن شدن یخچال توسط خازن ذخیره می شود.اگر خازن به درستی کار نکند در هنگام روشن شدن متراکم کننده صدای تیک تیک خواهید شنید.در صورت روشن نشدن متراکم کننده ممکن است خیلی گرم شده و معیوب شود.خراب شدن خازن معمول است و باید تعویض شود.درصورتی که به موقع تعویض نشود ممکن است به سایر بخش ها نیز آسیب وارد کند.

کمبود گاز فریون

در نسل جدید از گاز فریون استفاده نمی شود و نیازی به شارژ کردن ندارند.اگر یخچالتان بیش از ۱۵ سال عمر دارد نیاز به شارژ کردن خواهد داشت.

خراب و معیوب شدن متراکم کننده،یخ زدا و تایمرش و یا رله استارت

در این قسمت ها ممکن است مشکل به وجود اید که معیوب شدن هر یک از آن ها منجر به سرد نشدن یخچال خواهد شد.برای اینکه بفهمید کدام قسمت معیوب است راه آسانی وجود ندارد اما متخصصان در این زمینه به راحتی می توانند بخش معیوب را تشخیص دهند.

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

خرابی یخچال سامسونگ یکی از مشکلات مهمی می باشد که خریداران این یخچال باید همیشه مد نظر داشته باشند.

به گزارش ایسنا،بنابر اعلام خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی،امروز در مورد نحوه تعمیرات یخچال سامسونگ اطلاعات مفیدی خدمت شما ارائه می دهیم.
تعمیرات یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ شامل تعمیرات تمام مدل های این یخچال می باشد.از جمله مدل های محبوب یخچال سامسونگ در ایران می توان به مدل ساید بای ساید اشاره کرد.

البته مدل تک درب یا دوقلو نیز در ایران فروش خوبی دارد.زیرا محصولات سامسونگ همیشه دارای پشتیبانی و نمایندگی مجاز تعمیرات در ایران می باشد.

خرابی یخچال سامسونگ می تواند شامل یکی یا همه موارد زیر باشد:

 1. خرابی موتور یا کمپرسور
 2. خرابی برد الکترونیکی
 3. سرما نداشتن
 4. خنک نبودن یخچال یا فریزر
 5. یکسره کار کردن
 6. خرابی یخساز

خرابی درب یخچال

و بسیاری از مشکلات ریزر و درشت که بعد از بازرسی تکنیسین مشاهده خواهد شد.

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ

یکی از برترین و باتجربه ترین نمایندگی های مجاز در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید های سامسونگ شرکت بزرگ خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی می باشد.

این شرکت با داشتن بیش از ۱۵ سال تجربه موفق در زمینه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید های سامسونگ بهترین گزینه برای رفع خرابی و مشکلات یخچال سامسونگ می باشد.

تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ در خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی

بی شک جابجایی یخچال و انتقال آن به تعمیرگاه امری بسیار سخت می باشد.همچنین خود جابجایی یخچال می تواند سبب بروز مشکلاتی برای یخچال شود.

از این رو نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی با ارائه تمام خدمات فنی در محل و منزل،قادر است مشکل یخچال را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کند.

تعمیرات در محل باعث می شود شما با کمترین دغدغه بتوانید مشکل یخچال را برطرف کند.

از جمله خدمات تعمیر در محل شرکت خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. شارژ گاز یخچال سامسونگ
 2. تعمیر و تعویض موتور یا کمپرسور یخچال
 3. تعویض قطعات دیفراست
 4. تعویض فن ها
 5. تعویض فیلتر ها
 6. سرویس کامل یخچال
 7. رفع ارور یا کد های خطا
 8. رفع مشکل خنک نبودن یخچال و فریزر
 9. تعویض لاستیک دور درب یخچال
 10. تعمیرات تخصصی برد الکترونیکی یخچال سامسونگ

یخچال های جدید سامسونگ از برد الکترونیکی برای کنترل فرآمین یخچال استفاده می کند.اما در مدل های معمولی یا تک درب از ترموستات برای روشن یا خاموش شدن کمپرسور یخچال استفاده می کند.

برد الکترونیکی بهترین کارایی و پیشرفته ترین قطعه در یخچال برای کنترل و نظارت بر روی عملکرد یخچال می باشد.

تعمیر برد یخچال سامسونگ از جمله خدمات ویژه و منحصر به فرد نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی می باشد.

این شرکت با تعمیرات برد الکترونیکی معیوب یخچال می تواند در هزینه های شما بسیار صرفه جویی کند.

همچنین در هر نقطه ای که باشید می توانید به راحتی با ارسال برد الکترونیکی معیوب به آدرس پستی شرکت نمایندگی تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی,منطقه خواجه نصیر و حقوقی تمام مشکلات برد الکترونیکی خود را رفع کند.


7/23/2024 6:05:00 AM:Published Date
تلفن تماس فوری تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی,نمایندگی تعمیر یخچال خواجه نصیر و حقوقی